Yılın uzaktan eğitim tahlili mükafatını ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile kazandı.

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
Global eğitim pazarını en düzgünlerini belirleyen EdTech Breakthrough, üçüncü sefer sahiplerini buldu. 17 ülkeden 2 binin üzerinde adayın katıldığı programda, “Yılın Genel Çevrimiçi Öğrenme Çözümü” mükafatını ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile kazandı.

ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile global eğitim teknolojisi pazarındaki en âlâ şirketleri ve tahlilleri belirleyen EdTech Breakthrough Awards’da “Yılın Genel Çevrimiçi Öğrenme Çözümü” ödülünün sahibi oldu.

Dünya genelinde 17’den çok farklı ülkeden 2 binden çok adayın katıldığı program, myViewBoard Classroom’u sahip olduğu toplam özelliklerle kıymetlendirerek, genel kategoride birinci seçti. EdTech Breakthrough Awards, birfazlaca alanda eğitim teknolojilerini kıymetlendirerek yeniliği, çalışmayı ve başarıyı takdir etmeyi amaçlıyor.

Hibrit tahlil

ViewSonic’in eğitim ekosistemi myViewBoard Classroom, öğrencilerin örgün ve uzaktan eğitim ortamları içinde istikrar kurmasını sağlayan araçlar ve uygulamalar sunuyor. Hem uzaktan tıpkı vakitte sınıfta öğrenme ortamları için geliştirilen ViewSonic myViewBoard Classroom, dijital ortamda gerçek sınıfın ikizini yaratmayı sağlayarak hibrit eğitim modellerini destekliyor. myViewBoard Classroom ile öğretmenler, sınıf içeriği, etkileşimli dersler ve iştiraki teşvik edici, inançlı ve kullanması kolay bir platforma sahip oluyor.

myViewBoard Classroom, öğrencilerin sınıfta yahut uzaktan bir öğretmenle etkileşim kurmasını sağlayan bir dijital tahtanın yanı sıra, derslerin çabucak sonrasında görüntülemek ve notları aktarmak için kaydedilmesine de imkan sağlıyor. Platform, öğrencilerin öğretmenleri görmelerine ve beraberinde mahremiyetlerini muhafazalarına imkan tanıyan, tek istikametli bir görüntü akışı ile öğretmenlerin sınıfı denetim etmesine, yönetmesine ve yönlendirmesine müsaade veren sınıf idaresi ve daha da kıymetlisi inançlı bir öğrenme alanı içeriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı