Yaşlı, kızının borcunu ödemek istedi ama dolandırıcıydı

berkecan

New member
Yaşlı kadın, kızının borcunu ödemesini isteyen sahte banka müdürü tarafından dolandırıldı.

İle ilgili Angela Corbo Yayınlanan 14 Mart 2023

L’yaşlı kadın öyleydi dolandırıldı bir sahte banka müdürü söndürmesini kim istedi kızının borcu.

Sahte banka müdürü yaşlı kadını dolandırdı

L’Adam sahiptim dul kadınla temasa geçti 85 yaşında kılığında banka yöneticisi. Sahte yönetici kadına şunu söylemişti: onun kızı vardı 1400 euro borç bunun söndürülmesi gerekiyordu.

Orada kadın adama hemen para vermedi ama ikna olmasına izin verdi ağırdan sonra psikolojik baskılar.

Orada dul Verdi para için sahte yöneticitarafından desteklenen suç ortağıİçin kaçınmak kızının sona erdiğini bela.

Ayrıca okuyun Kaçırılmış numarası yapıyor, kadın onun bir dolandırıcı olduğunu öğreniyor

Carabinieri’nin yeniden inşası

İLE olanları yeniden inşa et ben oldum Roma Carabinierisahip oldukları tutuklanmış başkentte ve eyalette 26 kişi ve 58 bildirildi benzer suçlar için.

Yeniden yapılanmadan anlaşılıyor ki,Adam 42 yaşında, bir kadının suç ortaklığı 43 yaşındaydı, yaşlı kadınla temasa geçti.

Orada dul bir tane aldı Arama burada adam, rol yapıyor banka yöneticisi sahip olmak tehdit yaşlı kadın Carabinieri’yi aramak için bedelini ödememiş olsaydı kızının borcu. kadın bana verdi adama para başına bir şey gelmesini önlemek için onun kızı.

Dolandırıcıların tutuklanması

bu polis onlar izinde iki dolandırıcılar zaten bir süredir. Yani ben Jandarma onlara sahipler durmak ve sahipler paraya el konuldu. ONLAR iki onlar o zaman tutuklanmış.

Bazen dolandırıcılık kurbanları için rapor vermiyorlar utanç. bu dedektifler bunu umuyorlar diğer vatandaşlar rapor tanımlamak için dolandırıcılar.

Mantova ilginizi çekebilir: Gaz teknisyeni gibi davranır ve yaşlı bir kadını kandırmaya çalışır, ancak kadın onu kaçar.