Samsung’dan okula dönüş fırsatları başladı!

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
değişen teknolojinin başkan markalarından Samsung, yeni eğitim öğretim devrine başlamaya hazırlanan öğrenciler için seçili akıllı telefon yahut tablet alımlarında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Yeni eğitim – öğretim periyodunun yaklaşmasıyla bir arada eğitim hayatlarını kolaylaştıracak tablet ve akılı telefonlar da okula dönmeye hazırlanan öğrencilerin alışveriş listelerine ekleniyor. Öğrencilerin içeriklerden faydalanırken hem de gerçek kalem hissiyatıyla not tutmalarına yardımcı olan kalem takviyeli teknolojik eserler eğitimde kıymetli bir yol arkadaşı olarak dikkat çekiyor.

süratle gelişen teknolojinin önder markalarından Samsung da okula dönmeye hazırlanan öğrenciler için cazip fırsatlarla dolu ikili kampanyasını başlattı. Microsoft ile iş birliği ile düzenlenen birinci kampanya kapsamında kalemli tablet ve telefon alanlara, yanında bir yıllık fiyatsız Microsoft 365 Ferdî armağan edilecek. Öğrenciler bu armağan ile yalnızca Microsoft 365 içerisindeki Word, Excel, PowerPoint üzere premium Office uygulamalarından yaralanmakla kalmayacak bununla birlikte 1 TB OneDrive bulut depolama alanını da kullanabilecek. 25 Ağustos – 30 Eylül tarihleri içinde Mediamarkt, Teknosa ve Vatan’ın online ve fizikî mağazalarında geçerli olacak kampanyaya dâhil tablet ve akıllı telefon modelleri şu biçimde: Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+, Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy S21 Ultra, Galaxy N20 Ultra, Galaxy N20.

Samsung’un 25 Ağustos – 13 Eylül tarihleri içinde geçerli “Seçili Tablet Alımlarında Yüzde 18 KDV İndirimi Kampanyası” kapsamında da Galaxy Tab A8, Galaxy Tab A7 Lite yahut Galaxy Tab A7 tabletlerden birini satın alanlara yüzde 18 KDV fiyatında indirim sunulacak. İndirim, kampanyaya katılan Samsung yetkili bayileri ve öteki tüm 3.taraf fiziki satış noktaları, Samsung Online Mağaza (shop.samsung.com/tr) ve Samsung Online Mağaza’nın pazaryeri satış kanallarında yönettiği hesaplardan yapılan satışlar için geçerli olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı