Saadet Özsırkıntı “Kamera Kayıt Dediği An Benim İçin Her Şey Değişiyor’’

melegimsin

Member
‘’Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve izleyiciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum.’’

‘’İstanbul vazgeçilmezim.’’

‘’Benim için değerli olan taşıdığım kıyafetin ortasında rahat olmak ve kendimi ortasında âlâ hissetmek.’’

Medya dünyasının itibarlı mükafatları içinde gösterilen Dünyanın Dijital Enleri’nde “Yılın En Âlâ Çıkış Yapan Program Sunucusu” mükafatına layık görülen, O Ses Türkiye ve Survivor Panorama’nın hoş sunucusu Saadet Özsırkıntı, TV 8’de başlayan sunuculuk mesleği ve kendisine dair merak edilenleri MAG Ağustos sayısına anlattı…

Dijital Dünyanın Enleri ödül merasiminde, Yılın En Düzgün Çıkış Yapan Program Sunucusu mükafatına layık görülen Saadet Özsırkıntı MAG okurlarına özel açıklamalarda bulundu. Muvaffakiyetinin sırrıyla ilgili konuşan Özsırkıntı’’ hayatım boyunca daima fazlaca istediğim bir meslekti. Sahiden epeyce severek yapıyorum. Kamera kayıt dediği an benim için her şey değişiyor. Kendimi hayli âlâ hissediyorum. Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve izleyiciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum. ‘’dedi.

Türkiye ve Dünya’da gezmekten en epey zevk aldığı yerlerden bahseden Saadet Özsırkıntı ‘’İstanbul vazgeçilmezim. Ege bölgesi taraflarını da gezmeyi epeyce fakat epeyce seviyorum. Oralar bana epeyce huzur veriyor bir de Barcelona ve Paris’i hayli seviyorum’’ dedi. Tatil rotası için ise ‘’Bodrum aslına bakarsanız vazgeçilmezim, orada meskenimiz olduğu için her sene kesinlikle Bodrum’da oluyorum. Bu sene de Bodrum, Göcek ve Fethiye ye gittim’’ diyerek kelamlarını noktaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı