Roccapiemonte’den 16 yaşındaki bir çocuk bisikletiyle uçurumdan düşerek öldü, Castel San Giorgio’da bir trajedi

berkecan

New member
Castel San Giorgio’da Trajedi: 16 yaşındaki bisikletiyle uçurumdan düşerek öldü. Roccapiemonte topluluğu acıyla mahvolur.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 3 Temmuz 2023

Castel San Giorgio’da bisikletiyle uçuruma düştü ve öldü: Kurban aslen Roccapiemonte’den 16 yaşında. Topluluk, dramatik kaybı öğrendikten sonra yasta.

Roccapiemonte’den 16 yaşındaki bir çocuk bisikletiyle uçurumdan düşerek öldü, Castel San Giorgio’da bir trajedi

denir Francesco Puopolo Aslen Roccapiemonte’li olan 16 yaşındaki çocuk, 3 Temmuz Pazartesi günü öğleden sonra Salerno eyaletindeki Castel San Giorgio’nun tepelerinde meydana gelen bir kazada hayatını kaybetti. Genç, bisikletini sürerken saat 13:00 sıralarında aniden bir uçurumdan düştü.

Olayı kurtarma ve kolluk kuvvetlerine ihbar eden, arkadaşıyla birlikte yol boyunca yürüyen mağdurun çağdaşıydı.

Olay yerinde, sağlık görevlileri müdahale ederek Puopolo’yu kurtardı ve onu, yaralarının ciddiyeti nedeniyle öldüğü Nocera Inferiore hastanesine kaldırdı.

Doktorlarla birlikte jandarma da kaza mahalline ulaştı ve ölümcül kazanın tam dinamiklerini yeniden oluşturmak için araştırma yapıyor. İlk yeniden yapılandırmanın ışığında, önümüzdeki Ekim ayında 17 yaşına girecek olan gencin, arkadaşıyla birlikte yokuş aşağı bir süreçle karşı karşıya olduğu görülüyor. Ancak aniden, iki tekerleğin elde ettiği yüksek hız nedeniyle bisikletin kontrolünü kaybedebilirdi. Yani ölümcül bir şekilde yoldan çıkmış olacaktı.

Roccapiemonte belediye başkanının başsağlığı mesajı: “Şok oldum”

16 yaşındaki gencin ölüm haberini alan Roccapiemonte Belediye Başkanı, Kırmızı Pagano3 Temmuz Pazartesi günü ve sonraki günlerde düzenlenen tüm faaliyet ve etkinliklerin ertelenmesini yas alameti olarak dayattı.

Belediye başkanı trajediden haberdar olduktan sonra, Puopolo’nun ölüm haberinin kontrolsüz ağızdan ağza yayılan sahte bir haber olduğu umuduyla gencin durumunu doğrudan doğrulamak için Nocera Inferiore hastanesine gitti.

Belediye Başkanı Pagano tarafından yapılan açıklamada, “Roccapiemonte topluluğu, genç Francesco Puopolo’nun zamansız ölümünün yasını tutuyor” dedi. “şok oldum Bu korkunç olaydan, dökülenlerden farklı bir haber almayı umarak hastaneye gittim. Maalesef konu bu değildi.”