Rapçi Walino öldü, Clementino’nun hareketli hatırası

berkecan

New member
Rapçi Nico “Walino” Antonacci, 42 yaşında erken öldü. Arkadaşı Clementino’nun sözleri çok samimi ve içten.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 19 Temmuz 2023

Arkadaşı ve meslektaşı Walino’yu hatırlayan rapçi Clementino, “Beni bir erkek kardeş gibi karşıladı” dedi. Bari rapçisinin hayatı 42 yaşında kötü bir hastalık nedeniyle erken öldü. İkisinin güzel bir işbirliği bile vardı.2012’de çıkan Generation 80 şarkısında da duymak mümkün.

İki rapçi arasındaki bağ çok özeldi.: Bari’li rapçinin ölümünden birkaç gün önce de tanışmışlardı, bu önemli bir an Clementino’nun hafızasına sonsuza dek kazınmıştı.

Ölü Walino, Clementino’nun anısı

1982 doğumlu Avellino’lu rapçi, Walino’nun kaybolmasından önceki günleri Instagram’da küçük bir videoyla hatırlamıştı: “İyi yolculuklar hayatım, seni özleyeceğim küçük kardeşim, düzgün bir mesaj bile yazamıyorum, hepimiz bu sabah bu kötü haberle uyandık. Sonuna kadar bir aslan gibi savaştın. Dünya sana ışık olsun. Napoli ve Bari Bağlantısı RIP NICO WALINO Seni seviyorum küçük kardeşim”.

“Beni her zaman kardeşi gibi karşıladı”

42 yaşında hayatını kaybeden Bari’li rapçinin cenazesi münasebetiyle, Clementino söz aldı: “Napoli’den geldik çünkü Walino her zaman saygı duyduğumuz bir çocuk, harika bir arkadaş. Bari’de yaşadığım, burada bir kız arkadaşım olduğu ve beni her zaman abisi gibi karşıladığı için stüdyoda 7 yıl birlikte çalıştım” dedi. sanatçının “La Repubblica” tarafından yayınlanan bir videodaki sözleridir.