Nükhet Duru Kelebek Mobilya’nın Yeni Kuşak Mağazası Marmara Forum’u Ziyaret Etti

melegimsin

Member
Türkiye mobilya dalının en değerli aktörlerinden Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü ünlü sanatçı Nükhet Duru markanın Marmara Forum’da yeni açılan mağazasını gezdi. Ziyarette hem kahveler içildi tıpkı vakitte mağaza ile ilgili bilgiler verildi.

Kelebek Mobilya’nın Marmara Forum’da açılan mağazası, sanatçı Nükhet Duru’yu ağırladı. Nükhet Duru, kesime öncülük eden bir epeyce özelliğe sahip yeni kuşak mağazacılık anlayışıyla tasarlanan mağazada, müşterilerle kahve eşliğinde keyifli bir sohbet de gerçekleştirdi. Bu sohbet sırasında Kelebek Mobilya instagram hesabından canlı yayına katılan Nükhet Duru bu çağdaş mağazada sevenleriyle buluştu.

Geçmişten Günümüze Gelen Vakitsiz Dizaynlar

Kelebek Mobilya ile iş birliğini yenileyen ve yeni periyot reklam sinemasının de yüzü olmaya devam eden Nükhet Duru, Kelebek Mobilya’nın geçmişten günümüze kadar hayatındaki yerinden ise tebessüm ederek bahsetti. Nükhet Duru, Kelebek benim için fazlaca bedelli ve unutamadığım bir figür. Çocukluğumda tıpkı şimdiki animasyon sinemalarında olduğu üzere kelebek kovalardım. Konutumuzu yenilemek, ağır ve koyu renkli hantal mobilyalarımızdan vazgeçtiğimiz vakit konutumuzu Kelebek Mobilya ile döşemiştik. bu biçimde da hem güçlü hem çağdaştı. Kendi meskenime taşındığımda bir daha konutumu Kelebek ile dekore ettim. Ben çok sık taşınan biriyim ve artık yeni meskenime taşınırken Kelebek Mobilya’dan alışveriş yapacağım” dedi.

Kelebek Mobilya, “Yeniliğe Kanat Açtık” mottosunu hissettirdiği yeni konsept mağazası Marmara Forum’da müşterilerine eşsiz mağaza tecrübesini vakitsiz dizaynlarıyla yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı