Norah Jones, Aurora, Jax Jones & Stefflon Don & System.Inc’den Yeni Çıkışlar.

melegimsin

Member
Norah Jones- “I Dream of Christmas”

9 Grammy ödüllü Norah Jones birinci noel albümü olan “I Dream of Christmas”ın Deluxe versiyonunu yayımladı. Keyifli ve rahatlatıcı bir koleksiyon sunan bu yeni version 3 Aralık Cuma günü yayımlandı. Norah, “Noel müziğini her vakit sevmişimdir lakin şimdiye kadar bir noel albümü yapma eğiliminde olmamıştım” diyor. “Geçen yıl kendimi rahatlatmak için pazar günleri James Brown’ın “Funky Christmas” ve Elvis’in “Christmas” albümünü dinlerken buldum. Ocak 2021’de kendime ilişkin bir noel albümü yapmaya düşünmeye başladım. Üzerinde çalışmak için sabırsızlandığım eğlenceli bir uğraş oldu.”

Aurora- “Heathens”

Aurora, 21 Ocak 2022’de çıkacak albümü “The Gods We Can Touch”tan son single olan “Heathens”ı yayımladı. Albümde Aurora, prodüktör Magnus Skylstad ile çalışıyor ve itinayla seçilmiş bir takımla bir ortaya geliyor. Gitarist Fredrik Svabø, Piyanist Askjell Solstrand, Fransız müzikçi kelam müellifi Pomme ve son olarak ünlü bandeneon sanatkarı Per Arne Glorvigen ile birlikte ortaya eşsiz bir dinleti çıkıyor. Grup ile alakalı, “İstediğim güç tam olarak da buydu.” Diyen sanatkarın albümü kayıtlarının doğallığı ve titizlikle oluşturulmuş tematik öğeleri ile kulağa tarihi bir kalede kaydedilmiş üzere geliyor.

Aurora’nın “Heathens” çıkışını dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için

Jax Jones & Stefflon Don & System.Inc- The Don

Grammy adaylığı bulunan DJ ve prodüktör Jax Jones, System.Inc ve Stefflon Don ile güçlerini yeni bir dans müziği için birleştiriyor. Müzik Jax Jones’un kuvvetli bas ritmi ile Stefflon Don’ın rap ve dansını birleştirerek dans kulüplerine hazır bir ritim yaratıyor. Müzik için Jax Jones şunları söylemiş oldu: “System.Inc ile ortak ilgi alanlarımız için bir ortaya geldik ve birkaç hafta evvel bu parçayı ortaya çıkardık. Steff’e dinlettiğimde epey beğendi. Sonraki gün stüdyoya gittik kelamları ve vokalleri hazırladık. Steff’in rap ve şarkıyı bir ortaya getirişi şahaneydi.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı