Malkara Taekwondo Spor Kulübü’nün 2022 Yılı 3. Periyot Jenerasyon İmtihanı Gerçekleştirildi

MoneyBall

Administrator
Yetkili
Admin
Malkara Taekwondo Spor Kulubü’nün 2022 Yılı 3. Periyot Jenerasyon Sınavı, 14 Ekim 2022 Cuma akşamı saat 19.00’da Aile Hayat Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Taekwondo Nesil İmtihanına; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul, GÜZEL Parti Malkara İlçe Lideri Nevzat Ulu, Malkara Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Remzi Barış, Malkara Belediye Lider Yardımcısı Ersin Kaçar, Malkara Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Lideri Gökhan Doğan, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık, atletler ve aileleri katıldı.

Gerçekleştirilen jenerasyon imtihanı Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz ismine hürmet duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başladı.

Programda Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmada; “Bizler Malkara’da spor yapmak isteyen her gencimize elimizden geldiği kadar takviye vermeye çalışıyoruz. Bilhassa Malkara Taekwondo Spor Kulubü atletlerinin ortaya koyduğu emek ve muvaffakiyet ile gurur duyuyoruz. Ben tüm atletlere harcadıkları emek ve döktükleri ter için teşekkür ediyorum. Umuyorum başarılarınız artarak devam edecek.” dedi.

Yapmış olduğu konuşmanın akabinde Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul’a, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık teşekkür plaketi takdim etti.

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel yapmış olduğu konuşmasında; “Sporcularımız gittikleri her turnuvada yurt ortasında ve yurt haricinde başarılarla dönerek bizim göğsümüzü kabarttılar. Malkara’nın ismini, Tekirdağ’ın ismini ve spor kulübümüzün ismini tüm Türkiye’ye ve tüm Avrupa’ya duyurdular. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizlerde elimizden geldiğince kamu kurumları olarak atletlerimize dayanaklarımızı sunmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza gelecek mesleklerinde üstün muvaffakiyetler diliyorum. “dedi.

Konuşmasının akabinde Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’e Malkara Taekwondo Spor Kulübü Lideri Gökhan Doğan teşekkür plaketi takdim etti.

Malkara Taekwondo Spor Kulübü atletleri beyazdan sarı, sarıdan yeşil, yeşilden mavi ve maviden kırmızı nesillere terfi edebilmek için öğrendikleri taekwondo tekniklerini sergilediler.

Kuşak imtihanı kararında başarılı olanlara atletlere Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri muvaffakiyet dokümanlarını ve jenerasyonlarını takdim ettiler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı