Liderleri daha birbirine bağlı bir dünyaya hazırlamak

MoneyBall

Administrator
Yetkili
Admin
Çokuluslu MBA nedir?

Latin Amerika’da küresel erişime sahip tek MBA olan Çok Uluslu MBA, Amerika kıtasının tüm ülkelerinden 500’ü aşkın mezunla 15. yılını kutlayarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu mezunlar yalnızca beş kıtada idari ve ticari pozisyonlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda katılımcılara benzersiz bir küresel deneyim ve bakış açısı sağlayarak programın uluslararası projeksiyonunu da doğruluyorlar.

Adolfo Ibáñez Üniversitesi İşletme Fakültesi, 70 yıllık iş liderleri yetiştirme geçmişiyle çeşitli ve küresel bir topluluk yaratmıştır ve bölgedeki en uluslararası öğretim üyesi ve mezun ağına sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu kapsamlı ağa erişim, Çokuluslu MBA öğrencilerine değerli ve kalıcı profesyonel ilişkiler kurmanın yanı sıra çeşitli uluslararası bakış açılarına ve bilgilere erişme fırsatı sağlar.

Çok Uluslu MBA, üst düzey yönetime ve dolayısıyla kurumsal yeniden konumlandırmayı küresel bir anlayış ve çevik bir teknolojik yaklaşımla (teknoloji meraklısı zihniyet) tasarlamak ve tanımlamak için yetkinliklerin geliştirilmesine odaklanmasıyla ayırt edilirken, başarılı bir şekilde taşımak için gerekli liderlik becerilerini geliştirir. organizasyonel dönüşümler gerçekleştirdik. Kapsamlı bir müfredat ve uygulamalı öğrenme deneyimleri aracılığıyla program, katılımcıları küresel ekonominin zorluklarını karşılayabilecek yenilikçi ve vizyon sahibi liderler olmaya teşvik ediyor.

Program, her bölgenin iş ortamının deneyimlendiği yedi farklı ülkede (Şili, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Çin, İsrail, İngiltere ve İspanya) modüllere bölünmüş olup, liderlerin farklı kültürler ve iş dünyası hakkında derinlemesine bir anlayış kazanmasına olanak sağlamaktadır. uygulamalar.

Çokuluslu MBA ile öğrenciler, yalnızca yönetim ve iş faaliyetlerine ilişkin becerileri geliştiren bir MBA programından faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda kendilerini küresel düzeyde benzersiz ve zenginleştirici bir deneyime kaptırırlar. Uluslararası erişimi, eşsiz bir iletişim ağı ve temel yetkinliklere odaklanmanın birleşimi, Çokuluslu MBA’i günümüzün iş senaryosunda organizasyonel dönüşüme liderlik etmek isteyenler için rakipsiz bir seçenek olarak konumlandırıyor.

UAI Business School, bu programı ziyaret ettiğimiz farklı şehirlerde bulunan dünyanın saygın üniversiteleriyle işbirliği içinde geliştiriyor. Bunlar: Çin Avrupa Uluslararası İşletme Okulu (CEIBS) Şangay’da ve Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu (LSE), öğrencilerimizin benzersiz bir küresel deneyim yaşadığı yurtlar aracılığıyla Londra’da.

Adolfo Ibáñez Üniversitesi İşletme Fakültesi gerçek anlamda küresel bir mezun ağına ve verilen en yüksek ödül olan Triple Crown akreditasyonunun prestijine sahiptir ve dünyadaki işletme okullarının yalnızca %1’i bu ödüle sahiptir.

Bir adım atmaya ve kendinizi bu dönüştürücü eğitim deneyimine kaptırmaya hazır mısınız: https://negocios.uai.cl/mba/the-multinational-mba/ .