LG’den “Hepsi Bir Arada” Akıllı LED Ekranı: LAEC015

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
LG’nin 136 inçlik “hepsi bir arada” akıllı LED ekranı LAEC015, pazarlama dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

LG Electronics (LG) tarafınca sunulan 136 inçlik Full HD ekrana sahip “hepsi bir arada” akıllı LED LAEC015, 1,56 mm’lik piksel aralığı, 500 nit parlaklığı, ekrana entegre sistem denetleme işlevi, dahili hoparlörü ve özel aksesuarları ile sesini kitlelere duyurmak isteyen markaların işini kolaylaştırıyor. LG LAEC015, ister AVM, iş merkezi, havalimanı üzere kapalı alanlarda, ister vitrin, kapı üzeri, tezgah üzere alanlarda her türlü reklam, tanıtım ve bilgilendirme için kullanılabiliyor, dijital bir pazarlama alanı misyonu görüyor. LG LAEC015 ayrıyeten, iş dünyası tarafınca toplantı, konferans ve kongrelerde sunum ekranı olarak da kullanılabiliyor.

Gömülü bir prosesör ve dahili hoparlörün yer aldığı ‘hepsi bir arada’ paket olarak sunulan 136 inç büyüklükte ekrana sahip LAEC serisi, kablo temasları yahut modül yapılandırması gerektirmemesiyle LED ekranların kurulumunun sıkıntı ve karmaşık olduğu önyargısını ortadan kaldırıyor. sıradan bir heyetim sürecinden daha sonra, kullanıcıların tek yapması gereken LAEC’yi meskendeki TV’lerini açar üzere bir uzaktan kumanda ile açmak.

Kablosuz Ekran Paylaşımı: LG One Quick Share

LAEC serisinde, USB iletim ünitesi ve uygulaması aracılığıyla kullanılabilen kablosuz ekran paylaşım tahlili LG One:Quick Share dayanağı bulunuyor. bu biçimdelikle kullanıcılar, USB dongle düğmesi ve gömülü Wi-Fi ile şahsi bilgisayar ekranını LAEC ekranında paylaşabiliyor ve bağlı ekranın temel ayar pahalarını (ses düzeyi, fotoğraf modu, otomatik parlak vb.) uzaktan kumanda olmadan yönetebiliyor. Ayrıyeten, Office Toplantı Modu toplantı başlamadan evvel gündemi görüntülemeye yardımcı oluyor.

Kolay Heyetim, Kolay Servis, Süratli Bakım

LAEC, vakit ve emek tasarrufu sağlayan kolay kurulumuyla kullanıcıların tercihi oluyor. Seri, karmaşık bir güç ilişkisine gerek kalmadan tek bir güç kablosu ile çalıştırılıyor. Esere bakım yapmak ya da arıza durumunda tamir etmek ise en az heyetimi kadar kolay… LAEC’in LED modülü yahut sistem kartı ile ilgili arıza durumunda, servis hizmeti ekranın ön tarafınca verilebiliyor. LED modülü, özel manyetik aparat ile sıradançe ayrılıyor ve kablolama olmadan süratli bir biçimde değiştirilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı