Kızlar Toplanın 15 Unsurda Sevgilinizin Boktan Biri Olup Olmadığını Söylüyoruz!

melegimsin

Member
‘Ne haddine?’ diye hiddetlendiyseniz bu yazıyı okumayın çünkü sevgilinizin boktan biri çıkacağına ben kefilim. Lakin bir şeyler öğrenmek, görmek, duymak istiyorsanız, gerçekleri görmeye cüretiniz var ise sizi bu biçimde alalım. Zira söyleyeceklerimiz iç açıcı şeyler değil, fakat sizin ömrünüzü kurtaracak bana inancın. Aşağıda yazdıklarım adamların bir ilgide ne kadar boktan şeyler yapabileceklerinin bir ön gösterimi. aslına bakarsan biliyor da olabilirsiniz ya da birinci sefer karşınıza çıkabilir. Bunların düzeleceğini ummak amatörlerin işidir, değişmez bunlar. Yalnızca bir süreliğine yok olmuş üzere görünüz lakin sonrasındasında daha şiddetli olarak geri döner. Şayet bu yazdıklarımdan biri bile sevgilinizde var ise işiniz güç demektir, lakin birçok var derseniz ben de size “bu biçimde bir bağlantının yükünü niçin çekiyorsun?” diye sorarım. Zararın neresinden dönerseniz kardır…

1. Memnun olduğunuz için size kendinizi hatalı hissettirir.

Resmen memnun olmanızı çekemez, kıskanır, elbette bunu itiraf etmesini bekleyemezsiniz. Fakat sen hoş bir hafta sonunu, işte geçirdiğin hoş bir anı anlatırken yaklaşımından bunu anlayabilirsin. Seni dinlemez,cevap vermez, sen memnunluğunu anlatırken o kederlerinden, sıkıntılardan bahseder.Küçük memnunlukları baltalamakta üzerine yoktur.

2. Güya ona daima bir seks borcunuz varmış üzere davranır.

Yani size ısmarladığı yemeği, yaptığı mesken işlerini, sizin için hallettiği bir işi öne sürerek onunla sevişmenizi ister. Kendinizi makûs hissedip onunla birlikte olmak zorundaymışsınız üzere bir hava yaratır. Ruhunda romantizm olmayınca tehditle sekse kadar vardırır işi.

3. Her seferinde sizi hayal kırıklığına uğratmayı bir biçimde başarır.

Bu hayal kırıklıklarının büyük şeyler bulunmasına gerek yok,ancak sinema kelamı verip unutması, akşam yemeği yemeyi beklerken arkadaşlarıyla çıkması, vs. üst üste birikince devasa bir hayal kırıklığı yığınıyla baş başa kalırsınız.

4. hiç bir vakit ardınızda takviyesini hissedemezsiniz.

Bu onun kelamım ona “Ataerkil” kodlarından gelen bir şey. Hele ki ondan daha ileriye geçecek bir adım atıyorsanız orta ki bulasınız. Saçınızı kestirirsiniz yakıştığını bile söyleyemez o derece.

5. Öteki erkeklerle arkadaş olmanızı istemez, zira sevişirsiniz falan!

Bayanla erkek olağan arkadaş olamaz bu erkeklere nazaran.Mutlaka seks dönecektir, başının ortasında çıplak vücutlardan diğer bir şey dolaşmaz. Lise arkadaşınla 1 saat oturup konuşamazsın, zira son 15 dakikasında sevişmeyeceğiniz ne malum?

6. Zevklerinizin ne kadar boktan şeyler olduğunu göstermek için kendisiyle yarışır.

Zevkler ve renkler tartışılmaz mı? Gel de bunu sevgiline anlat. İzlediğin sinemadan, diziden tut da, dinlediğin müziğe, beğendiğin kitaba kadar tercihlerinin ne kadar makûs olduğunu her fırsatta yüzüne çarpacaktır. Dikkat et bak yapıyor bunu, ancak sen artık fark edeceksin.

7. Sen arkadaşın da olsan bir erkekle görüşemezsin, ancak o öteki bayanlarla flört etmekte bir problem görmez.

Sana vereceği karşılık da belirlidir, ben karşılık vermedim. Buna rağmen adım üzere eminim ki sonuna kadar, bayan sormasa bir sevgilisi olduğunu dahi söylemez.

8. “Yok bir şey” dediğinde sonlanır, işin garibi niye üzgün olduğunu söylemiş olduğinde de sinirlenir…

niye? Zira sıkıntısı meselesini, niye üzüldüğünü öğrenmek değildir, ilgileniyormuş üzere görünüp kendine laf söylenmesinin önüne geçmek ister. Öbürleri sorduğunda ilgili sevgili pozları kesmeye bayılır.

9. Ona bildiri yazmana, onu aramana kızar fakat sen adım atmasan günlerce aramaz sormaz.

Daima ona yazıyor, onu arıyor olduğun için öfkelenir, lakin niye bir kez da sen yapmıyorsun bunu dediğinde verecek karşılığı yoktur. Sen gereğince arıyorsun aslına bakarsan der lakin sen aramasan aklına bile gelmez.

10. Sevişirken değişik biri olup çıkar, şirin, romantik, vermeye hazır bir erkek oluverir.

Bu onun aslında ne kadar içten pazarlıklı ve sinsi olduğunun bir işareti. Dışarıda elini dahi tutmayan adam yatakta romantiğin hükümdarı kesilir. Düşün bunu bi.

11. Daima patlamaya hazır bomba üzere dolaşır, ne vakit, neye sonlanacağını, bağıracağını bilemezsin.

daha sonrasında çabucak özür dilemek, bin türlü mazeret bulmak da onun işidir. Çünkü hayatın tüm kederleri onun omuzundadır ve her şeye hakkı vardır paşamın.

12. Bağlantıdaki tüm planları, ayarlamaları sen yaparsın ve daima onun için uygun olanı ararsın.

Yani onu görmek isteyen, onunla vakit geçirmek isteyen yalnızca senmişsin üzere. O sadece bu münasebete dahil olarak esasen elinden gelen her şeyi yapıyor lakin di mi?

13. Orta yolu bulmak, uzlaşmak, vs. onun kitabında yazmaz, sen onun istediği yola gideceksin.

Bir arbedenin bitmesinin, barışmanın, uzlaşmanın tek anahtarı bu. Orta yol bulmak erkeklikten ödün vermektir zira.

14. hayatındaki öteki insanları ezmek, aşağılamak, vs. için pusuda bekler.

İster ki omurundaki tek âlâ insan o olsun, değildir fakat sen o denli gör, bil ister. hayatındaki öbür beşerler, ailen, arkadaşların, vs. sana bir yamuk yapmaya görsün, “Ben demedim mi…” diye başlar 3 gün susmaz deyyus.

15. Seni hudutlu, gergin, gerilimli biri haline getirir.

Bu vakte kadar bunun için daima farklı sebepler aradın, fakat kusura bakma bok üzere biri olmanın niçini omurundaki bok üzere erkek. Migrenin daha sık mı tutuyor? niye sanki?