Kim görmüş, Başsavcı Nicola Romano’nun ölümüyle ilgili soruşturmayı yeniden başlatıyor. Anne: “Biraz rahatladım”

berkecan

New member
“Nicola aşırı dozdan öldü”, bu 10 yılda ulaşılan sonuç. Şimdi hikayede bir dönüm noktası var.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 29 Haziran 2023

Nicola Romano’nun 26 yaşında ölmesinin üzerinden 10 yıl geçti. bugüne kadar hiçbir zaman açıklığa kavuşturulmamış durumlarda: hukuk uzmanlarına göre doz aşımıydı ama gencin ailesi buna asla inanmadı.

Şimdi olayda önemli bir gelişme var: Başsavcı, aileden gelen çok sayıda itiraz ışığında soruşturmayı yeniden açtı: “Şu anda biraz rahatladım” Nicola Romano’nun annesi Terry’yi Kim gördü diye ilan etti.

Kim gördü, Nicola Romano davası hakkında konuşmak için geri dönüyoruz. Annesi: “Belki sonunda biri bana bazı cevaplar verir”

Terry, Nicola Romano’nun annesi davaya yeniden ışık tutmak için geri dönmemizin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi: “İçimde umut yeniden alevlendi, belki sonunda birisi bana bazı cevaplar vermesi anlamında bir şeyler yapar” – daha sonra ekleyen kadını gözlemledi: “Sadece ilahi adalete değil, adalete inanmaya devam etmek istiyorum… 10 yıldır cevaplar arıyorum”.

Rahibe Maria Chiara: “Aslına inmek istediklerini düşünmek hoşuma gidiyor”

Nicola’nın kız kardeşi Maria Chiara bile, Son gelişmeler hakkında şunları söyledi: “Kardeşim hakkında soruşturmayı yeniden açtılarsa, bunun temeline inmek istediklerini düşünmek hoşuma gidiyor”. Sonunda şunları söyledi: “O gece bir şeyler olduğunu, bir şeylerin yolunda gitmediğini gördüler…”.