IEBS işletme okulu DIGITALENT eğitim grubuna katılıyor

MoneyBall

Administrator
Yetkili
Admin
“IEBS, dijital çağda eğitime liderlik etme yönündeki grup mesleğimizin geliştirilmesinde önemli bir stratejik müttefiktir. DIGITALENT başkanı Javier Rodríguez Zapatero, projemizin dijital ve girişimci DNA'sını paylaşıyor ve bizi kanallar, içerik ve pazarlarda tamamlıyor” dedi.

Kuruluşun ardından IEBS bağımsız bir varlık olarak faaliyet göstermeye devam edecek ancak eğitim grubuna katılarak bilgi ekosisteminden, operasyonlara yönelik iş anlaşmalarından yararlanacak şirketteDIGITALENT'in halihazırda sahip olduğu Avrupa ve Amerika'daki tüm ofisler aracılığıyla daha fazla varlık göstermenin yanı sıra.

Oscar Fuente, “Bu ittifak, IEBS'nin hedef ve değerleri paylaştığımız büyük bir eğitim grubu içinde birleşmesine olanak tanıyor ve bu, dijital çağda İbero-Amerikan pazarı için kaliteli çevrimiçi eğitim projemizi tanıtmamıza ve geliştirmemize yardımcı olacak” dedi. ., IEBS'nin genel müdürü.

Böylece DIGITALENT eğitim grubu artık Latin Amerika'nın öncü e-öğrenme okulu IEBS ile entegre oluyor; Önde gelen dijital işletme okulu ISDI; ISDE, hukuk ve ekonomi alanında lider okul; Dünyanın en iyi kodlama eğitim kampı Skylab Coders Academy ve uluslararası işletme, pazarlama ve beşeri bilimler okulu ESERP.

IEBS, 350'den fazla programıyla 53 ülkede 123.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.
(Nezaket)