Hadise yorumuyla PUBG MOBILE orjinal müziği “Coş Dalgalan” yayında!

melegimsin

Member
Tanınan müziğin en sevilen isimlerinden Hadise, PUBG MOBILE’ın Poseidon X-Suit güncellemesine özel tüm dünyada birebir anda çıkardığı yeni özgün müziği Tidal Wave’i Türkçe olarak seslendirdi.

“Coş Dalgalan” isimli müzik Hadise yorumuyla PUBG MOBILE Türkiye kanalında yayında.

Ünlü müzikçi Hadise, PUBG MOBILE’in orjinal müziği Tidal Wave’yi Türkçe kelamlar ve yeni aranjmanla seslendirdi.

20 Ağustos’ta PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalından yayınlanan “Coş Dalgalan” isimli müziğin Türkçe kelamları Alper Norman’a, aranjesi ise Ozan Bayraşa’ya ilişkin.

Müzikseverleri ve oyun tutkunlarını heyecanlandıran bu çalışmayla birlikte PUBG MOBILE, Türkiye’de birinci sefer mahallî bir sanatkarla orjinal müzik iş birliğine de imza atmış oldu.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “PUBG MOBILE için Türkiye en ehemmiyet verdiğimiz pazarlardan biri. Oyuncu kitlemiz her geçen gün büyürken, ortasından geçtiğimiz güçlü günlerde moralimizi bir daha yükseltecek farklı işlere imza atmaya uğraş ediyoruz. Oyun dalı olarak daima hayata cümbüş katmayı amaçlıyoruz. Bugün de sevgili Hadise ile oyunumuza yeni eklenen Poseidon X-Suit için Türkiye’de birinci sefer bu biçimde bir iş birliği yapmaktan epey mutluyuz” dedi.

Son periyotta başarılı müzikleriyle listelerde üst sıralarda yer alan ünlü müzikçi Hadise, “Dünyanın ve Türkiye’nin en epey oynanan taşınabilir oyunu için bu biçimde yepyeni bir şarkıyı seslendirmek benim için çok heyecan verici bir durum. Dün itibariyle yayına giren müziğimiz şimdiden ses getirmeye başladı bile. Tüm oyun severlere ve oyun tutkunlarına güç verecek bu müzikle PUBG MOBILE için Türkiye’de bir prensip de imza atıyoruz” diye konuştu.

COŞ, DALGALAN

Deniz delirdi

Kulağımda dalga dalga

Bir ileti sesi

Dinledim kaygısını

Bir ses

Tik tak tik tak

Kalk kızım uyuyorsun

Tik tak tik tak

Günü kaçırıyorsun

Coş dalgalan

Korkmadan hengameden