Eğitim sırasında La Spezia’da dram: teğmen dalıştan öldü

berkecan

New member
Teğmen Vascello Michele Savarese, bir eğitim sırasında dalıştan sonra aniden öldü.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 30 Haziran 2023

Gemi Teğmeni michael savarese La Spezia’da eğitimli bir dalış faaliyetinin parçası olarak bir dalış sırasında aniden öldü.

Eğitim sırasında La Spezia’da dram: teğmen dalıştan öldü

Vascello’nun genç teğmeni michael savarese La Spezia’da eğitimli bir dalış faaliyetinin parçası olarak bir dalış sırasında aniden öldü. Trajedi, 29 Haziran 2023 Perşembe günü meydana geldi. 31 yaşındaki, Comsubin üssünde bir uzmanlık kursuna katıldı., Teseo Tesei dalgıçlar ve baskınlar komutanlığı. Alarm, Donanma üssünün bulunduğu askeri bir bina olan La Spezia’daki Varignano’da saat 10.30 civarında çaldı. Teğmen, yeterliliği elde etmek için bir hazırlık eğitim faaliyetine katılıyordu. henüz belirlenemeyen nedenlerden dolayı dalış sırasında bayıldı. Ne yazık ki, onu kurtarma girişimlerine rağmen, genç adam kısa süre sonra öldü.

Ölüm nedenleri ve taziyeler

Haber, İtalyan Deniz Kuvvetleri camiasını sarstı. 31 yaşındaki evli değildi ve Spezzino bölgesindeki Muggiano’da yeni birimler kurmak ve test etmek için ofiste hizmet veriyordu. Ölümün ani bir hastalıktan mı yoksa bir kazadan mı kaynaklandığı henüz netlik kazanmadı.. Soruşturmalar sürüyor. “Olayın çıkış nedeninin tespiti için soruşturma başlatılırken, aile yakınlarına haber verildi.Deniz Kuvvetleri yaptığı açıklamada dikkat çekti. “Savunma ve Bakan Guido Crosetto, La Spezia’da bir eğitim faaliyeti sırasında trajik bir şekilde ölen Deniz Kuvvetlerinden Teğmen Michele Savarese’nin aile üyelerini en derin taziyelerini ifade ediyor ve ideal bir şekilde kucaklıyorlar.Twitter profilini okur Savunma Bakanlığı. “Michele Savarese’nin ailesi ve arkadaşları için bir düşünce. Liguria, Donanmanın kadın ve erkeklerine tutunuyor” o yazdı John TotiLiguria valisi.