Eda Ece “Tiyatroda beni sahniçin indiremiyorlardı.”

melegimsin

Member
Her hafta Türkiye ve gündeme dair hususları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatkarları ile dikkat çeken “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu sevilen oyuncu Eda Ece oldu.

Kuvvetli PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu hoş oyuncu Eda Ece samimi itirafları ve eğlenceli tutumuyla geceye damga vurdu.

Çocukluğundan itibaren tiyatro ile ilgilendiğini anlatan hoş oyuncu, ailenin en küçüğü olması sebebiyle annesinin kendisini baleden tiyatroya satrançtan piyanoya kadar bir hayli kursa yazdırdığını, en uzun soluklu ve keyifle devam ettiğinin ise tiyatro olduğunu anlattı. Çocukluk senelerında oynadığı oyunlarda hocalarının bile kendisini sahniçin indiremediğini anlatan sevilen oyuncu, oyunculuğa yatkınlığının o devirlerden muhakkak olduğunun altını çizdi.

Programın sevilen kısmı “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafınca kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle yanıt veren hoş oyuncu, “İnsanlara ikinci baht verir misin?”sorusuna samimi bir biçimde; “İki, üç, beş, bin… Ben kim tutan bir insan değilimdir. Küstüğüm beşerlerle da barışabilirim. Ölümlü dünya sonuçta.” karşılığını verdi. Programın birebir kısmında “Sevgilin doğum günün unutsa ne yaparsın?” sorusu karşısında “hiç bir şey yapmam” yanıtıyla şaşırtan hoş oyunucu, “Ben aslına bakarsan epey parti insanı da değilim aslında, doğum günümde insanlara müsait olmadığımı söyleyip konuttan dışarı çıkmadığım da olmuştur örneğin epey.” kelamlarıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. Program boyunca astrolojiye olan ilgisi de sık sık konuşulan sevilen oyuncu, “Astroloji konusunda bir ilgim var şüphesiz lakin örneğin şu an retroda olmamıza karşın bu programa da gelmemezlik etmedim. Kimileri hayatlarını bu eksen de yaşıyormuş sahiden ağzımdan yanlış bir laf çıkar, pot kırarım tasasıyla. Her burcun da hem uygunu tıpkı vakitte berbatı olabiliyor, aslına bakarsan kıymetli olan doğum haritası” kelamlarıyla de stüdyodaki herkesi güldürdü.

Sevilen dizi “Yasak Elma”daki performansıyla da göz dolduran hoş oyuncu, dizinin başladığı günden bu vakte kadar geçen süreci ve dizinin dramatik yapısının evrildiği yeri; “İnsanlar bizimle dalga geçeceğine biz evvel kendimizle dalga geçelim dedik. Bence bu bir samimiyet de yarattı. Ayrıyeten şu anda bulunduğu yer ve çeşit açısından da biricik bir örnek olduğunu düşünüyorum dizinin.” kelamlarıyla anlattı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı