Derin Likidite Ağı WOO Network, WOOTR ile Türkiye’de

Dogecoin

Active member
WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı iş modeli olan 0 kurul fiyatı ile süreç avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırdı.

Jack Tan ve Mark Pimentel tarafınca kurulan WOO Network, global borsalarda günde 5 milyar doların üzerinde süreç hacmi sağlayan, kripto para piyasasındaki büyük firmalardan Kronos Research tarafınca 2019 yılında kurulmuştur. WOO Network, trader’lara, borsalara, kurumlara ve DeFi platformlarına geniş hacimli likiditeye kolay erişim imkânını 0 komite fırsatı ile sağlayan derin bir likidite ağıdır.

WOO Network çatısı altında;

• 0 komite fiyatı ve derin likidite ile spot, türev piyasalarında trade tecrübesi elde edebileceğiniz kripto para borsası WOO X,
  • Doğrudan Türk Lirası yatırıp çekebileceğiniz, sunucuları Türkiye’de bulunan kripto para borsası WOOTR;
  • WOO X ve WOOTR’nin kendine ilişkin token’ı olan WOO Token,
  • Merkeziyetsiz finans protokolü WOOFİ ve merkeziyetsiz yönetişim organı WOO DAO yer alıyor.
WOO Network Türkiye: WOOTR

WOO Network, merkezi kripto para alım/satım platformu’yi Temmuz 2022 prestijiyle hizmete sunmuştur. WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı iş modeli olan “0 kurul ücreti” ile süreç avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırmıştır.

Siz de “0 komisyon” derin likidite ve şahsileştirilebilir arayüzlerle ayrıcalıklı bir kripto para alım / satım tecrübesi yaşamak için WOOTR‘yi ziyaret edebilirsiniz.

WOOTR, Müşterilerinin Varlıklarını ve ayrıntılarını Türkiye’de Saklıyor

WOOTR, şirket sunucularını Türkiye’de kurarak, Türkiye’deki kripto para borsaları içinde şirket müşterilerinin şahsi datalarını ve varlıklarını muhafaza sorumluluklarını yerine getiren birinci yabancı kripto para platformu oldu. WOOTR, şirket sunucularının Türkiye’de olması yardımıyla müşterilerinin süreçlerini daha süratli ve inançlı bir biçimde gerçekleştirmektedir.

WOO Network Kullanıcılarına Nasıl “0 Kurul Ücreti” Sağlar?

WOO X ve WOOTR yüksek frekanslı trade (HFT) şirketi Kronos Research tarafınca inkübe edilmiş kripto para alım/satım platformlarıdır.

WOO Network Kronos Research ile Payment for Order Flow (İşlem Akış Modeli) iş modeli ile çalışır. Kronos Research piyasa yapan olarak kripto para piyasasındaki günlük süreç hacminin büyük bir kısmını gerçekleştirmektedir. Kronos Research’e piyasa yapıcılığı süreçlerini gerçekleştirebilmek için gerekli likiditeyi WOO Network sağlar. Kronos Research piyasa yapıcılığından elde ettiği gelirin bir kısmını, WOO Network’e gelir paylaşımı olarak aktarır. Kronos Research’e sağladığı likidite ile ana gelirini elde eden WOO Network, sahip olduğu WOO X ve WOOTR borsalarında kullanıcılarına 0 komiteyle alım/satım süreci yapma imkanı sunuyor.

WOOTR kullanıcıları 1800 WOO Token’ı “WOO Kilitleme” ekranı üzerinde kilitleyerek, WOO X kullanıcıları ise 1800 WOO Token stake ederek tüm süreç çiftlerinde piyasa yapan ve piyasa alıcı emirlerde “0 kurul ücreti” ile alım satım süreci gerçekleştirebilirler. 1800’den daha fazla WOO Token’ın kilitlenmesi yahut stake edilmesi durumunda ise alıcı süreçlerde negatif kurul fiyatı dahi uygulanabilmektedir. WOOTR kilitleme programı ve kurul oranları:

WOO Token

WOO Network kripto para borsalarına (WOO X ve WOOTR) ilişkin borsa token’idir. WOO Token’in arzı 3 milyar adet ile sonludur.

Detaylar: https://www.coingecko.com/tr/coins/woo-network

WOO Token, WOO Network’ün CeFi ve DeFi eser ve hizmetlerine çeşitli stake, indirim, randıman ve yönetişim araçları sağlamaktadır. Her ay WOO Network’ün hizmetlerinden elde edilen gelirin yüzde 50’si, özgür piyasada WOO Token alınmak üzere kullanılır. Alınan WOO Token “burn” yani yakma sistemine alınarak yakılmaktadır. Bu burn düzeneği ile, WOO Token arzının deflasyonist olması yani arzının azalması sağlanmaktadır.

Sosyal Medya

Twitter

Telegram