Demet Özdemir; Hislerim fazlaca güçlüdir genelde yanlışsız çıkar

melegimsin

Member
Her hafta Türkiye ve gündeme dair hususları ve farklı alanlardan ağırladığı sürpriz konuk sanatkarları ile dikkat çeken Kuvvetli PSM’nin sevilen YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu hoş ve başarılı oyuncu Demet Özdemir oldu.

Her hafta eğlenceli kısımlarıyla müzikten, stand-up’a, mizahtan şimdiki mevzulara kültürün her alanına dokunan ve her anı samimi dakikalara sahne olan Şiddetli PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu yetenekli oyuncu Demet Özdemir oldu.

Demet Özdemir, çocukluğuna ve mesleğine dair pek samimi ve ilhan veren açıklamalarıyla izleyenlere etkileyici bir gece yaşattı.

Programa, merdivenlerden dikkatlice inerken “Düşmedim!” diyerek pek sevinçli ve bir çok heyecanlı giren Demet Özdemir, İbrahim Selim’in “Sen küçük bi kasabada doğup, büyümüşsün” sorusuna “Evet o denli, az nüfuslu bir yerdi fakat hakikaten dayanılmaz bir komşuluk kültürü vardı. Ben mahalle kültürü ile büyüdüğüm için ağaca tırmanmak, arkadaşlarla dışarıda oynamak, 21.30’da meskene dönmek üzere şeyler vardı hayatımda. Zira 11-12 yaşına kadar oradaydım ve muazzam bir halde inanca, dostluğa dayalı bir yer olduğu için fazlaca özgür büyüyebildim.” karşılığını verdi. İbrahim Selim’e aile ömrünü içtenlikle anlatan başarılı oyuncu ‘’Babam inanılmaz katı kuralları olan bir tanesiydi lakin ailede kimse kimseye ‘şunu olacaksın’ diye baskı kurmazdı’’ karşılığıyla çocukluk vakit içinderını ve aile hayatını samimi bir lisanla tabir etti.

“Sabahları uyanınca kimselerle konuşmazdım”

Özdemir’in çocukluğuna dair sorular sormaya devam eden İbrahim Selim, “Çocukken uyandığında bir süre kimselerle konuşmazmışsın?” sorusuna “Eskiden öyleydim ve dehşetli bir tanesiydim. Hatta tahminen o denli olan bireyler de var ise bir şifre çözeriz şu anda. Çocukken inanılmaz hırslı, gayeleri olan ve sabırsız bir tanesiydim. Her şey hayli çabuk olsun istiyordum ancak bunu düşündüğüm vakit içinder 14 yaşındaydım. Yani ne kadar süratli olabilir ki? bir daha de bu sabırsızlık bende çok bir gerginlik yaratıyordu ve uyandığımda ‘niçin uyandım ki bugün?’ diye düşünüyordum. örneğin çok sevinçli biriyle karşılaştığımda ‘niçin bu kadar memnunsun, sabah sabah bu kadar sevinçli olacak ne buluyorsun?’ diye sorardım. Ne vakit ki yapmak istediğim işi yapmaya başladım, para kazandım ve aileme olan sorumluluklarımı yerine getirmeye başladım işte bu biçimde ben de ‘Ne var bunda bu kadar gülünecek sabah sabah’ denilecek tiplere döndüm. özetlemek gerekirsesı hayattaki emelinizi yahut sizi memnun edecek şeyleri bulduğunuzda epey keyifli uyanıyorsunuz.” karşılığıyla başta İbrahim Selim ve tüm stüdyodakilere ilham veren açıklamalarda bulundu.

İbrahim Selim’e hayata dair açıklamalarına devam eden Demet Özdemir ‘’Arkadaşlarıma nasihat vermek konusunda fazlaca gerçekçi ve dürüstüm. kimi vakit insanları kırabiliyorum lakin uzun vadede beşerler üzerinde olumlu sonuçlar yaratabiliyor. Bu yüzden hislerime epeyce güveniyorum. ve genelde de hakikat çıkar.’’ Beşerlerle alakalarına de değinen hoş ve başarılı oyuncu ‘’Seni seviyorum yerine ‘iyi ki varsın’ cümlesini tercih ederim. Çok kıskancımdır lakin aşikâr etmem. Çabucak tepki veririm lakin kısa müddette bunun yersiz bir his olduğunu çabucak fark ederim.’’ kelamlarıyla kendini samimiyetle anlattı.

Şiddetli PSM’de Fiziki Aralık & Hijyen Tedbirleri

Aktifliğe giriş aşı kartı yahut PCR testi ile olacak

Aktifliğe iştirak için girişte HES uygulaması üzerinden aşı kartı gösterilmesi yahut azami 48 saat evvel yapılmış negatif sonuçlu PCR testi mecburiliği bulunuyor. T.C Sıhhat Bakanlığı tarafınca belirlenen aşı takvimini tamamlamış bireyler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş bireyler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün müddet ile aktifliğe girebilecekler. Kişi hastalığı geçirmemiş yahut aşılı değil yahut negatif PCR testi yok ise aktifliğe katılmasına müsaade edilmeyecek.Etkinliklere katılmayı sabırsızlıkla bekleyen tüm sanatseverlere steril ve inançlı bir tecrübe ortamı yaratmak için yönetmeliklerde yer alan kuralları harfiyen uygulayan Güçlü PSM; aldığı tedbirler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki ara kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarına devam ediyor. Günlük rutin paklık süreçlerinin yanı sıra nizamlı olarak profesyonel takımların dayanağıyla dezenfekte de edilen Güçlü PSM, yakın vakitte hayata geçirdiği dijital bilet uygulaması ile de sanatseverleri etkinliklerle buluşturmak için gereken bütün kolaylıkları sağlamayı sürdürüyor. Hem Şiddetli PSM ortasında birebir vakitte şov salonlarındaki klima santrallerinde 100 taze hava ile çalışan, virüs ve bakterilere karşı korunmada en tesirli formül olarak öne çıkan UVC (Ultraviyole) teknolojisi kullanılmaktadır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı