“Çocukken Hintli dansçılardan çingene tiplemelerine kadar biroldukça karaktere bürünerek anneme latifeler yapardım”

melegimsin

Member
Her hafta Türkiye ve gündeme dair hususları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatkarları ile dikkat çeken Güçlü PSM’nin sevilen Youtube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu ünlü yıldız Elçin Sangu oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan yeni hususlara; kültürün her alanına dokunan ve her anı cümbüş dolu dakikalara sahne olan Kuvvetli PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu olan ünlü oyuncu Elçin Sangu, samimi itirafları ve eğlenceli tutumuyla geceye damga vurdu.

İzmir doğumlu Çerkes oyuncu Elçin Sangu, çabucak hemen çocukken Hintli dansçılardan çingene tiplemelerine kadar birfazlaca karaktere bürünerek annesine latifeler yaptığını samimi bir lisanla anlattı. Karatecilikten ressamlığa kadar biroldukça hayali bulunan oyuncu, en büyük hayallerinden olan Opera sanatını icra edebilmek içinse Mersin Üniversitesi’nde Opera kısmında okuduğunu belirtti. Başarılı oyuncu, Opera mezunu olarak iki yıl kadar işsiz kalınca daha önü açık bir gelecek için tiyatroya başladıktan daha sonra hayatının, İzmir’den O denli Bir Geçer Zamanki dizisine adım attığı gün nasıl değiştiğini çok eğlenceli anılarıyla anlattı.

“Ben genelde birini stalklamıyorum.’’

Programın sevilen kısmı “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafınca kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle yanıt veren hoş oyuncu, “dobra olayım derken çok ileriye gittiğin oldu mu?” sorusuna verdiği “Keşke bir kez yapmış olsam da bir anıymış üzere anlatabilsem.” Yanıtının akabinde yöneltilen “bir arkadaşının da ortasında olduğu bir işi beğenmediğini söylüyor musun?” sorusuna ise “İşte bu biçimde anlarda ah o dobralık nerede be kızım diyorum kendime hep” karşılığıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. Gitgide samimi anlara sürüklenen stüdyoda, İbrahim Selim’in “Olmayacak birini stalklarken yanlışlıka like’layıp akabinde like’ı geri çektin mi?” sorusuna ise “Ben genelde birini stalklamıyorum. bu biçimde fake bir hesabım da yok. esasen sayfamı da kendim yönetiyorum herkes ilallah etti” cevabıyla kahkahaları kopardı.

Programın beğeni toplayan “O mu, Bu mu?” kısmında ise Elçin Sangu’ya “beraber fal baktırmaya gideceği isimler” önerilirken hem meslektaşları tıpkı vakitte Hollywood yıldızları içinde pek çetrefilli ve kıyasa dayalı tercihler yaptırılıyor. Justin Timberlake’den Yasemin Allen’a Robert Downey JR.’dan Ceren Moray’a kadar onlarca farklı ismin peşpeşe sorulduğu “O mu, Bu mu?” kısmında yaşanan komik anlar ile Elçin Sangu’nun samimi davranışları eğlenceyi doruklara çıkıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı