Ceza’dan Üsküdar’da coşkulu bahar konseri

EliteDizqn

Active member
Doğduğu yerde birinci konseri…

Ceza: “Artık ölsem de gam yemem, doğduğum Üsküdar’da birinci konserimi veriyorum

Üsküdar Üniversitesinin İstanbul Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde liseli öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği Türkiye’nin birinci Bilim ve Fikir Şenliği 8’inci defa düzenlendi. Şenlik kapsamında düzenlenen bahar konserinde sahneye çıkan Türk rap müziğinin başarılı ismi Ceza gençleri müzikleriyle coşturdu. Üsküdar doğumlu olduğunu kaydeden Ceza, birinci defa Üsküdar’da verdiği bu konserin kendisi için fazlaca manalı olduğunu söylemiş oldu. Ceza, “Artık ölsem de gam yemem.” dedi.

Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesinde düzenlenen şenlikte Türk rap müziğinin başarılı ismi Ceza sahne aldı.

Yaklaşık 2 bin öğrencinin yer aldığı konserde öğrencilerin sanatkara ilgisi yoğundu…

Küçük bir hayranı da sahnede Ceza’ya eşlik etti.

Ceza, repertuarıyla öğrencileri konser sonuna kadar eğlendirdi.

Gençlerin ağır ilgi gösterdiği konserde Ceza, bu konserin kendisi için epey manalı olduğunu da söylemiş oldu.

Benim için hayli manalı bir konser!

1976 yılında Üsküdar’da doğduğunu kaydeden Ceza, babası ve dedesinin de Üsküdar’da dünyaya geldiğini söylemiş oldu. Ceza, birinci kere Üsküdar’da konser verdiğini belirterek “Bugün bemim için fazlaca özel bir gün. Doğduğum Üsküdar’da birinci defa konser veriyorum. Bu konser benim için epey manalı. Dünyanın en hoş görüntüsüne karşı müziklerimizi söylüyoruz. Artık ölsem de gam yemem…” dedi.

Üsküdar farkını ortaya koydu

Türkiye’nin bir hayli yerinde konserler verdiğini kaydeden Ceza, “Üsküdar’da verdiğim bu konser bir öbür oldu. Üsküdar farkını ortaya koydu. Mükemmelsiniz.” dedi. Pandemi niçiniyle tüm dünyanın olduğu üzere ülkemizin de güç günlerden geçtiğini kaydeden Ceza, o günlerin tekrar yaşanmamasını diledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı