“Bunu hakaret olarak söyleme”

berkecan

New member
Milano’daki gösteri sırasında Ricca ve Pascale arasında hararetli bir tartışma çıktı. Aktivist hemen cevap verdi.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 19 Mart 2023

Gökkuşağı aileleri gösterisinin aralarında 18 Mart Cumartesi günü Milano’da düzenlenen Gazeteci Piero Ricca ile aktivist Francesca Pascale arasında oldukça hararetli bir tartışma çıktı. Tanınmış gazeteci, Paola Turci’nin aktivistine ve ortağına Silvio Berlusconi ile birlikteyken de zaten lezbiyen olup olmadığını sordu ve işte o noktada hava çok yükseldi.

Piero Ricca ve Francesca Pascale arasında aydınlatılan gökkuşağı etkinliği

Cevap aktivistin gelmesi uzun sürmedi ve açıkça cevap verdi: “Bana lezbiyen deme, çünkü o öyle değil. Biseksüelliğimi Silvio Berlusconi dahil hayatımda çok sevdiğim insanlardan asla saklamadım” dedi.

Francesca Pascale: “Bana erkek şovenist bir şekilde hitap etme”

Piero Ricca dozu belli bir noktada artırdı: “Calippo ile reklamlarda Napoli’de lolipop yaptığında, ben zaten Berlusconi’ye şikayette bulunuyordum”. Francesca Pascale sonunda şu yanıtı verdi: “14 yaşındaydım ve çocuklara yönelik bir programdı. Bana bu sapık ve şovenist tavırla hitap etme ve bana elini sürme, nefesi zaten her şeyi söylüyor” dedi.

İkisi bir noktada Francesca Pascale kısa kestiğinde neredeyse yumruklaşıyorlardı: “Git buradan, nefesin zaten her şeyi söylüyor”.