Alessandria eyaletinden kaybolan 52 yaşındaki kız kardeşinin itirazı kim gördü?

berkecan

New member
Chi l’ha visto’nun 5 Temmuz’daki bölümünde yeni bir temyiz başlatıldı. Maria Giovanna kardeşi Ignazio’yu arıyor: izleri 1 Temmuz’dan beri kayıp.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 5 Temmuz 2023 | güncellendi 6 Temmuz 2023

Ignatius 52 yaşında ve geçen 1 Temmuz’da misafir edildiği topluluktan ayrıldı. Kim görmüşse ona hitap eden adamın kız kardeşi, Hemen uyarılmadığını açıklayan Maria Giovanna. Adamın kaybolduğu sırada cep telefonu yanında değildi.

“Ignazio’yu bulmamıza yardım edin”: Ignazio eyaletinden kaybolan 52 yaşındaki kişinin kız kardeşinden çağrı #İskenderiye 1 Temmuz’da Kendisini barındıran tesisten ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. Cep telefonu yanında değil. Onunla tanışan oldu mu? #kim gördü pic.twitter.com/jA6Ibygls9

– Kim gördü? (@chilhavistorai3) 5 Temmuz 2023
Kim gördü, 52 yaşındaki Alessandria eyaletinden kayboldu: profil

Ignazio Scano 52 yaşında, 1.75 m boyunda, siyah saçlı ve kahverengi gözlüdür. Sunucu Federica Sciarelli ile telefon görüşmesi sırasında adamın sigara içtiğini ve yoldan geçen birinden sigara istemiş olabileceğini keşfediyoruz. Adamın Maria Giovanna’nın yanı sıra İskenderiye’de yaşayan başka bir kız kardeşi daha var.

Ablanın itirazı: “Kardeşim hastanede yatıyor”

Maria Giovanna, erkek kardeşinin Piedmont’taki Montello’daki bir yapıda hastaneye kaldırıldığını açıklayarak başladı. O devam etti: “Cumartesi gecesi saat 4’te ağabeyim kapıdan atladı ve topluluktan kaçtı. Beni sadece Pazartesi günü ortadan kaybolduğu konusunda uyardılar ve bugün beş gündür kayıp ”. Son olarak, gece tesisten ayrıldığı için nasıl giyindiğine dair bir detayın olmadığı da eklendi. Son olarak, Maria Giovanna son itirazı başlattı: “Kız kardeşim ve ben yokluğundan dolayı çok üzgünüz çünkü onu seviyoruz ve tekrar bulmak istiyoruz”.