Woodkid 17 Aralık’ta Şiddetli PSM’ye Geliyor

melegimsin

Member
Tarifini tek bir cinse sığdırmanın imkansız olduğu kesimlere imza atan, albümlerine elektronik müzik, klasik müzik, neofolk ve ambient cinslerinden elementler taşıyan Woodkid, 17 Aralık akşamı Kuvvetli PSM’de!

Fransız müzisyen, dizayncı ve direktör Yoann Lemoine, öbür bir deyişle Woodkid, 17 Aralık akşamı farklı sesleri takip eden müzikseverlerle Kuvvetli PSM’de buluşuyor. Müziğini, “Sesleri imgelere, manzaraları sese çevirmeyi seviyorum. Bu sisteme ‘çeviriler’ diyorum. Çoklukla kitaplarda yahut internette bulduğum referanslar üzerinden ediğindiğim vizyonlara dayalı bir kesim oluşturuyorum ve yalnızca bu manzaraların yarattığı hisler üzerinde çalışıyorum ” kelamlarıyla anlatan Woodkid, Şiddetli PSM performansında 7 yılın akabinde 2020’de yayınladığı ikinci albümü S16’daki kesimlerine da yer verecek.

Lana Del Rey, Taylor Swift, Katy Perry üzere memleketler arası yıldızların kliplerinde direktör koltuğunda oturan ve müzik hayatına Richie Havens’ın bir klip çekiminde kendisine armağan ettiği ukulele ile başlayan Woodkid, 2011 yılında yayınladığı dramatik, epik ve sinematik birinci kesimi Iron ile müzik sahnesinde süratle kendine yer edindi. Assassin’s Creed’de kullanılan Iron’ı 2013 yılında yayınlanan The Golden Age albümü ve Run Uzunluk Run ile I Love You hitleri izledi. 2014 yılında Les Victories de la Musique’te En Âlâ Performans mükafatını kazanan epeyce taraflı sanatçı, 2016’de Nils Frahm ile Ellis sinemasının müziklerini yapmak için bir ortaya geldi. Tıpkı yıl Desierto sinemasının müziklerini besteleme işini de üstüne alan Woodkid şu anda kadar Coachella ve Montreux Caz Şenliği dahil olmak üzere itibarlı sahnelerde görsel ve müzikal olarak çarpıcı performanslar sergiledi.

Bu etkileyici performansta yerinizi almak için biletlerinizi şimdiden passo.com.tr üzerinden edinebilirsiniz.

Bilet meblağları:

*Ön Satış: 165,00 TL
*Öğrenci: 121,00 TL

*18 Yaş Altı – Uzak Görüş: 121,00 TL
*Engelsiz Erişim: 121,00 TL

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı