Viewboard Notepad 7,5” İle Yeni Jenerasyon Yazma Tecrübesi

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
ViewSonic, el yazısıyla yazılmış her notu ve diyagramı gerçek vakitli olarak dijitalleştiren, bilgisayarda paylaşma ve düzenleme imkanı sunan ViewBoard NotePad 7,5” Grafik Tablet ile eğitim sürecini daha pratik ve keyifli bir hale getiriyor.

Dünyanın
önde gelen ekran tahlilleri sağlayıcılarından ViewSonic, gerçek yazı tecrübesini dijital teknolojiyle birleştiren ViewBoard NotePad 7,5” Grafik Tablet’i tanıttı. Bilhassa pandemi süreciyle daha da sürat kazanan dijitalleşmenin eğitim alanına uyarlanmış en çarpıcı örneklerden biri olan ViewBoard NotePad, öğrenciler için özel olarak üretilen bir dijital yazı tableti olarak tanımlanıyor. hiç bir kısıtlama olmadan her türlü kağıdı kullanarak gerçek kalemle not almayı ve anında bu notları ekranda görmeyi sağlayan eser, bununla birlikte dijital ortamda bulunan not ve çizimlerin üzerine yazı yazmaya da imkan tanıyor.

Kalem ve kağıda teknolojik dokunuş

Klâsik eğitim malzemeleri kağıt ve kalemi günümüz teknolojisiyle birleştiren yeni kuşak kompakt tahlil ViewBoard NotePad 7,5” Grafik Tablet, öğrencileri daha verimli ve keyifli bir öğrenme sürecine davet ediyor. Grafik tablet ayrıyeten tak ve çalıştır dizaynıyla, ek donanım yahut yazılım şoförlerine gereksinim duymadan, bir arada verilen USB kablosuyla temas kurmayı kolaylaştırıyor.

Özel olarak tasarlanmış gerçek mürekkep kullanılan elektromanyetik kalem, pile muhtaçlık duymadan çalışıyor. NotePad, her kalem darbesinin neredeyse tam olarak çoğaltılmasını sağlamaya yardımcı olan ±60 ° eğimle 4096 basınç düzeyini algılayabiliyor. 0,25 mm hassasiyete sahip olan dijital not defteri, 250 PPS yazı yansısıyla kağıt üzeri yazıları yahut çizimleri gerçek vakitli olarak dijitalleştirip seri bir biçimde not almayı kolaylaştırıyor.

Üst düzeyde verimlilik

ViewBoard NotePad’in okulda ya da meskende öğrencilerin dijitalleştirilmiş notları gerçek vakitli olarak almalarını sağlayan kullanıcı dostu bir aygıt olduğunu vurgulayan ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Yöneticisi Hasan Koçyiğit, “ViewSonic, paylaşımı ve üretkenliği artırmaya yardımcı olabilecek bu yeni etkileşimli tahlili ile öğrenme ortamına, ‘dijitalleştirilmiş öğrenme’ için tamamlayıcı bir araç sağlıyor. Kullanıcılar ister dijital içerik oluştursun, ister yönetsin yahut paylaşsın, NotePad ile verimlilik daha üst düzeye çıkacaktır” diyor.

Doğal bambu tasarım

200 x 170 x 7,5 mm boyutlarındaki ViewBoard NotePad, yavaşça, sağlam ve bambu kullanılan tasarımı yardımıyla fazlaca rahat taşınıyor. 5080 LPI dijital çözünürlüğü olan bu yeni kuşak not defteri; Windows 7, MacOS 10.11 yahut daha yeni sürümler ile uyumlu bir biçimde çalışıyor. Eğitim dünyasına klasik ve yeni kuşak sistemleri muvaffakiyetle harmanlanmış kompakt bir eser olarak etkileyici bir soluk katan 7,5 inç ViewBoard NotePad, eğitim ve tasarım yazılımlarıyla ahengiyle da dikkat çekiyor.

ViewBoard NotePad 7,5” Grafik Tablet; bir adet mürekkepli kalem, USB kablosu, uç klipsi, iki yedek mürekkep ve süratli başlangıç klavuzu ile bir arada sunuluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı