‘Üç Kuruş’un Yeni Kısmından İkinci Tanıtım Yayınlandı!

EliteDizqn

Active member
“GALİBA ARTIK SIRA SENDE BAHAR…”

Show TV
‘nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Üç Kuruş’un yeni kısmından ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu. Kartal, Efe, Çetin ve Mesut’un sondan adam kaçırmak için görüşme yaptığı tanıtımda planlarının ne olduğu akıllarda soru işareti yaratıyor. Pes etmediğini söyleyen Bahar’ın “Daha yeni başlıyorum!” kelamları dikkat çekerken aksiyon dolu çatışma sahnelerinde heyecan doruklara ulaşıyor. Baybars ve Kılıç, kaçırdıkları Bahar’la bir arada Kartal’ın karşısına çıkarken yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor.

‘ÜÇ KURUŞ’UN 25. KISMINDA NELER OLACAK?

Kartal ve Efe, Çetin’i kurtarmayı başarmış olsalar da Baybars’ın bu sefer oyunu epey daha sert oynayacağının farkına varırlar. Efe’nin Adnan’ı tutuklatma atağı Baybars’ın elini kolunu bağlamıştır ancak onu bu durumdan kurtaracak olanın da bir daha Kartal olduğunu düşünür. Kılıç’ın sayesinde Bahar’ı kaçırıp Kartal’a bir muahede teklif eder. Efe ve Çetin, Kartal’ın sonucundan emin olmasalar da Ateş’in de tehlikede olma ihtimali üçünün de kenetlenmesini sağlayacaktır.

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk direktörlüğündeki ‘Üç Kuruş’un takımında Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Suna Selen, Necip Memili, Kadir Çermik, Bora Akkaş, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Aytaç Uşun, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Civan Şit üzere genç neslin öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

‘Üç Kuruş’ yeni kısmıyla Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı