Türk futbolunun duayeninden Lüleburgazspor’a ziyaret

MoneyBall

Administrator
Yetkili
Admin
Türk futbolunun duayen isimlerinden Ziya Doğan, Lüleburgaz Belediye Lideri Dr. Murat Gerenli ve Lüleburgazspor Lideri Yılmaz Canpolat ile birlikte Lüleburgazspor idmanını ziyaret etti. Lüleburgazspor’u uzaktan da olsa takip ettiğini söyleyen Doğan, “Bu kenti spor konusunda alacağınız muvaffakiyetle siz ayağa kaldırırsınız. Sizin başarınızı insanları ateşleyecektir” dedi. Lider Gerenli de, “Lüleburgazspor’un eski günlerine döneceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Oynadığı ve teknik yöneticilik yaptığı kulüplerde epeyce sayıda muvaffakiyete imza atan, Türk futbolunun efsane isimlerinden Ziya Doğan, Lüleburgazspor idmanına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Lider Gerenli ve Lüleburgazspor Lideri Canpolat’ın da bulunduğu ziyarette gruba moral verildi. İdman öncesinde Lider Murat Gerenli, Ziya Doğan, Yılmaz Canpolat ve Lüleburgazspor teknik grubu kadroyla sohbet etti.

“Eski günlere döneceğinize inanıyorum”

İdman öncesi futbolculara hitap eden Lider Gerenli, Lüleburgazspor’un bu sene yeterli yerlere geleceğine yürekten inandığını belirterek, “Lüleburgazspor bizim sevdamız. Lüleburgazspor ile büyüdük biz. Lüleburgazspor’un eski günlerine döneceğine yürekten inanıyorum. Öncelikle Ceddimizin dediği üzere zeki, çevik ve ahlaklı sportmenler olacağınıza, daha sonrasında da kentimizi en düzgün biçimde temsil edeceğinize yürekten inanıyorum” dedi.

“Başarınızla kenti ayağa kaldırırsınız”

Lider Gerenli’nin akabinde kelamı alan Ziya Doğan, Lüleburgazspor’un başarılı olacağına inandığını söyleyerek, “Ben sizin fazlaca şeyi başarıp da amaca yakın bir grup olduğunuzu uzaktan da olsa takip ediyorum. Bu kenti spor konusunda alacağınız muvaffakiyetle siz ayağa kaldırırsınız. Sizin başarınızı insanları ateşleyecektir” biçiminde konuştu.

“Bu kadrosu profesyonel lige çıkaracağız”

Lüleburgazspor Lideri Yılmaz Canpolat da Lüleburgazspor’u profesyonel lige çıkartmanın öncelikli maksadı olduğunu belirterek, “Bu grup profesyonel lige çıkacak. Ben inanıyorum, siz de inanın” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı