San Vito di Negrar (Verona) kazası, vur-kaç sürücüsü için ev hapsi tetiklendi

berkecan

New member
13 yaşındaki Chris Obeng’i arabasıyla ezmekle suçlanan sürücü ev hapsine alındı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 4 Ağustos 2023

Verona eyaletine bağlı San Vito di Negrar’da meydana gelen trafik kazası cephesinde önemli gelişmeler var. 39 yaşındaki Davide Begalli, 13 yaşındaki Chris Obeng Abom’u ezmekle ilgili araçla öldürme suçlamaları düştü, tutuklandı ve ev hapsine alındı. 39 yaşındaki oyuncunun geçtiğimiz saatlerde yazdığı ve yerel “L’Arena” gazetesinde yer alan açık mektupta şunları okumak mümkün: “Oğlunun bittiği an benim hayatım sona erdi”.

San Vito di Negrar’da kaza: 39 yaşındaki çarpıp kaçan sürücü ev hapsinde

Edinilen bilgiye göre, görevlendirilen soruşturma yargıcı tarafından verilen ihtiyati gözaltı kararının infazını üstlenen Negrar belediyesinin jandarmaları, kaza anının canlandırılmasına olanak sağlayacak görüntüleri ve ayrıca Sonra ne oldu. özellikle videoda söz konusu adam, yardım sağlamadan uzaklaşırken ölümsüzleşmiş olacaktı. Çarpmanın ardından 39 yaşındaki sağ ön farın kırıldığını bildirmişken, kazadan önceki saatlerde böyle bir hasarın olmadığı anlaşılmıştı.

Negrar di Valpolicella belediyesinden taziye mesajı

bu arada belediye Negrar di Valpolicella, 13 yaşındaki Chris’in ölümü nedeniyle başsağlığı diledi. Resmi Facebook sayfası şöyle:

“Negrarlı çocuklarımızdan biri olan Chris Obeng Abom’un hayatını kaybettiği trajik trafik kazası bölgemizde derin bir duygu uyandırdı. Bu üzücü durumda belediye başkanı, yöneticiler, genel sekreter ve belediye çalışanları ailesine, arkadaşlarına, okul ve futbol arkadaşlarına ve onu tanıyan herkese yakınlıklarını ifade ediyor. Chris, ne yazık ki, direksiyon başında ve ötesinde suç davranışının bir başka genç kurbanı;