Resmi Gazete’de bugün (21.06.2021)

Trendio

Active member
YÜRÜTME VE YÖNETİM KISMI

YÖNETMELİKLER

–– Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Göller Yöresi Arkeoloji Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kozmetik Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tarım, Hayvancılık ve Besin Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Nişantaşı Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve İmtihan Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Sıhhat Bilimleri Üniversitesi özelleştirilmiş Tıp ve İmmünoterapi Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

–– Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Özel Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

BİLDİRİMLER

–– 7326 Sayılı Kanun Kapsamında Gümrük Alacaklarının bir daha Yapılandırılmasına Ait Bildiri

–– 2021 Yılı Mayıs Ayına İlişkin Dahilde Sürece Müsaade Dokümanlarının (D1) Listesi

–– 2021 Yılı Mayıs Ayına İlişkin Yurt İçi Satış ve Teslim Evraklarının (D3) Listesi

–– Firma Talebine İstinaden İptal Edilen Dahilde Sürece Müsaade Dokümanları Listesi

İLÂN KISMI

a – Yargı İlânları

b – Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları

c – Çeşitli İlânlar

– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Bedelleri