PERSİLin yeni yüzü Azra Akın oldu

melegimsin

Member
Hepimiz, yıkama daha sonrası çamaşırlarımızı bembeyaz görmek isteriz. Zira beyazlığın, paklık manasına geldiğini epey yeterli biliriz. Üstün kalite ve teknolojisiyle Türkiye’de deterjan bölümünün öncü markalarından Persil, artık çamaşırlarında paklık ve beyazlık arayanlar için inovasyonlarına bir yenisini ekledi. Persil Derin Temizleme Plus, geliştirilen formülü ile çamaşırlarda kuvvetli paklık ve bembeyaz sonuçlar sağlıyor. Marka, yeni eserini ise ülkemizin sevilen isimlerinden, tescilli dünya güzelimiz Azra Akın ile tanıtıyor.

Persil ile çamaşırlarda kusursuz paklık ve beyazlık…

Persil Derin Temizleme
serisiyle, çamaşır yıkamada harika sonuçlar oluşturan marka, artık geliştirilmiş yepisyeni formülü ile daha tesirli sonuçlar için Persil Derin Temizleme Plus’ı tüketicilerle buluşturuyor. Eser, lekelere karşı kuvvetli formülü ve grileşme aksisi derin paklık gücüyle her yıkamada bembeyaz sonuçlar ortaya koyuyor, çamaşırlarda kusursuz paklık sağlayarak, kıyafetlerin grileşmesini ve solmasını da önlüyor. bu biçimdece, tüketicilerin beyazlığı ve paklığı ile gurur duyacakları çamaşırlar ortaya çıkıyor.

Persil’in yeni yüzü Azra Akın oldu…

Persil
’in yeni yüzü ise hoşluğu ile olduğu kadar sempatikliği, samimiyeti ve sıcaklığı ile de gönüllerde taht kuran Azra Akın oldu. Yer aldığı her projede insanların kalbine dokunmayı başaran Azra Akın, markanın tanıtım çalışmalarında yer almaktan duyduğu memnuniyeti ise şu sözlerle lisana getirdi: “Persil’in çamaşırlarda eşsiz sonuçlar sağlayan inovatif formülü Persil Derin Temizleme Plus’ı tanıtmaktan ötürü memnunluk duyuyorum. Grileşme zıddı bu formül, çamaşırlarınızda bembeyaz sonuçlar sağlıyor. Kendim de itimatla kullandığım Persil’in derin temizleme gücünü herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı