Pelin Akil & Anıl Altan çifti hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem eğlendi

melegimsin

Member
Ünlü oyuncu Pelin Akil ve kendisi üzere oyuncu olan eşi Anıl Altan her yıl heyecanla beklenen MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı. ‘Şahane Cuma’ fırsatlarından yararlanmak için Levent Merkez MediaMarkt mağazasına gelen ünlü çift; çay kahve makinesinden televizyona, oyun konsolundan cep telefonuna kadar biroldukca eser satın aldı.

Avrupa’nın açık orta bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, her yıl heyecanla beklenen ‘Şahane Cuma’ ya bu yıl da en özel fırsatlarla damgasını vurdu.

Ünlü oyuncu Pelin Akil ve kendisi üzere oyuncu olan eşi Anıl Altan da elektronik alışverişin uzmanı MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı.25 Kasım Perşembe akşamı, MediaMarkt ‘Şahane Cuma’ fırsatları, ünlü çiftin brandayı yırtmasıyla başladı.

Birbirlerinden habersiz kendi listelerini oluşturduklarını söyleyen Pelin Akil, “Fırsatları daima takip ediyoruz. Uzun vakittir gereksinimler için ‘Şahane Cuma’yı bekliyorduk. Biz de herkes üzere ‘Şahane Cuma’yı değerlendirip gereksinimlerimizi almaya geldik. Çocuklar müzik dinlemeyi fazlaca seviyor, hoparlör meskende en çok kullandığımız teknolojik eser. Çocuklarla birlikte müzik dinlemeyi, müzik söylemeyi ve dans etmeyi epeyce seviyoruz. Şu an etrafıma bakınca farkettim, uzatmalı bir priz ve uzatma kablosu da lazım. Kedi ve köpek olunca daima süpürmek gerekiyor. Çoluk çocuk her bir arada meskenden çıkınca iş robot süpürgeye kalacak, hayatımızı kurtaracak. Doğal bir de çay kahve makinesi en epeyce kullandığımız mesken aleti” dedi.

Alacaklarımız konusunda birbirimizi ikna etmeye çalışıyoruz diyen Anıl Altan, “Şimdi malum çocuklar da var o yüzden bu biçimde fırsatları kıymetlendiriyoruz. Gereksinimler için uzun vakittir ‘Şahane Cuma’yı bekliyorduk. “Benim listemde; kulaklık, hoparlör ve oyun konsolu var. Zira meskende yalnız kaldığımda oyun konsoluyla hayli vakit geçiriyorum. Benim istediğim epeyce şey olsa da son kelamı Pelin söylüyor, ben istiyorum Pelin karar veriyor. Bu ortada bilhassa çocukların odasını daima süpürürüm. Çok âlâ perde takarım ve bulaşıkları makineye yerleştirme işini epeyce hoş yaparım” dedi.

Ünlü çift alışveriş içinde scooter’la mağaza çeşidi atarak eğlenmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı