“Nihai maksadım Hollywood”

melegimsin

Member
Her hafta Türkiye ve gündeme dair mevzuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatkarları ile dikkat çeken Şiddetli PSM Youtube kanalının sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu güzel oyuncu Çağlar Ertuğrul oldu.

Şiddetli PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul samimi itirafları ve eğlenceli halleriyle geceye damga vurdu.

Çocukken en çok oynadığı oyuncağın lego olduğunu anlatan güzel oyunucu; “Legoları epeyce seviyordum, benim çocukluğumda Türkiye’de epey fazla çeşidi bulunmuyordu hatta babam her yurtdışına çıktığında en son çıkanlarından alıp getiriyordu. Hatta yeni modeller geldiği vakit benim için bu oyuncakla birkaç ay yönetim eder diye düşünüyordu ailem ancak ben birkaç saat içerisinde bitirip, yenisi yok mu diye sorardım.” kelamlarıyla çocukluk yıllarını anlattı. bir daha çocukluk senelerında kendisi için “saman altından su yürüten” tabirinin sık kullanıldığını söz eden oyuncu; “Bunun niçini aslında fazlaca fazla eşek latifesi yapan bir çocuk olmamdan kaynaklanıyordu. Hem epeyce fazla birebir vakitte sahiden eşşek latifesi olarak tabir edilecek latifeler yapıyordum çocukken.” sözleriyle stüdyodaki herkesi güldürü.

‘’Kendimi ciddiye almam.’’

Üniversite imtihanları sebebiyle basketbol oynayamayı bıraktığını da anlatan güzel oyuncu; “Üniversiteden daha sonra Makine Mühendisliği de yapmadım. O sebeple pişmanlık değil tahminen lakin basketbolu bırakmasaydım nasıl bir hayat çizgim olurdu diye vakit zaman merak etmiyor değilim.” tabirlerini kullandı. Samimi itiraflarda bulunan Çağlar Ertuğrul ‘’Ortamda benden çok diğerine gülünürse bozulmam, bilakis yük kalkar üstümden. Komik ortamı severim. Kendimi ciddiye almam esasen, kendini ciddiye alan insanı da sevmem.’’ sözlerini kullandı.

Programın sevilen kısmı “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafınca kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle karşılık veren başarılıoyuncu; “Hakkında çıkan saçma bir magazin haberi var mı?” sorusuna verdiği; “Var hatta çıkan birinci haberimdi muhtemelen magazinde. Dağ sineması çıkacağı vakit bir gazetede ‘Türk sinemasında çakma Hollywood yıldızı’ diye başlık atılmıştı. Hani güya sinemada Jake Gyllenhaal’in ismi yazıyor lakin ben oynamışım üzere bir haberdi. ” karşılığıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu.

‘’Hayalim her vakit sinemaydı.’’

Hayalinin tiyatro yerine sinema olduğunu da vurgulayan güzel oyuncu; “Benim hayalim daima sinema oldu, tiyatro değil hatta direkt direktörlüktü hayalimde olan. Lakin işin mutfağını da görmek ismine üniversitedeyken okulun tiyatro kulübübe girdim. Oyunculuk konusunda hoş geri bildirimler alıp direktörlüğünü çabucak sonrasında da yapabilirsin üzere yorumlar duyar duymaz bu kanaldan devam etmeye karar verdim.” kelamlarıyla anlattı.

İleriye dönük en son amacının Hollywood olduğunu da vurgulayan güzel oyuncu; “Bu gaye ne kadar yakın ya da gerçekçi diye düşünürsek gitmek ücretsiz olağan, lakin şüphesiz orada tutunabilmek ve devam edebilmek asıl sıkıntı. Bu söylemiş olduklerim kulağa epey hayalperest gelebilir natürel lakin günümüzde daha kolay olduğunu düşünüyorum ben. Evet oralarda pastadan hisse almaya çalışan fazlaca kişi var lakin oradaki pastalar da daha büyük baktığımızda. Benim de birkaç irtibatım var aslında oradaki şahıslarla. Bakalım ilerleyen vakit içinder neler gösterecek.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı