Metin Hara Kuzu Effect AVM’de sevenleriyle buluştu

melegimsin

Member
Aşkın İstilası Yol, Aşkın İstilası Dem, Düzgünlüğün Bilim Hali, Güzelliğin Hareket Hali, Rüzgar ile Karahindiba kitaplarının muharriri Metin Hara Kuzu Effect AVM’de düzenlenen söyleşi ve imza gününde sevenleri ile bir ortaya geldi.

Sevenlerinden gelen soruları cevaplayan Metin Hara pandemide annesini kaybettiğini aktararak “Bu süreç insanların dışarıdaki illüzyona mest olmayı bırakıp içeriyle yüzleşme vaktiydi. Dış dünyadaki renklerden çok ben manevi bedellere paha veriyorum. Bir şeyleri değiştirme vakti geldi. Karşılıksız düzgünlük ve sevginin gücünü hatırlamamız gerekiyor ” diye konuştu. Sevgi ve aşka dair gelen soruları da yanıtlayan başarılı muharrir; 10 yıl evvelki Metin’e nazaran daha epeyce seviyorum. Aşkın sevginin acının kaynağı değil büyülü hissin kaynağı olduğunu görüyorum.Aşk varoluş için epeyce kıymetli. hayatınıza birini aldığınızda sonsuza kadar sürmeyebilir zira hayat bile kalıcı değil. Hepimiz birbirimizde konuğuz. Sevgi bu dünyada sığınabileceğimiz bir şey.Aşk benim ömrümde da merkezde. hayatımdaki insanı bedelli kılmayı seviyorum. Hoş kalplere denk gelin. Size kendinizi anımsatan beşerlerle hayatı paylaşın” dedi.

“Her birimizin ömründe soruna hayli odaklandığı vakit içinder oluyor diyen Metin Hara” meseleleri anlatmanın deşarj tesirini yarattığını aktararak, sıkıntıların tahlili için harekete geçmenin kıymetine vurgu yaptı. Birfazlaca insanın sorun ve sorun ile karşılaştığında odağını yitirdiğini söyleyen ünlü müellif “Problemi çözebilmek için sorunu süratle idrak edip tahlile odaklanmak ve akabinde yapan aksiyonları ortaya koymak ve farkındalıklı bir ömür için mümkün” dedi.

Amerika’da da biroldukça kurumsal firmaya eğitim ve seminer düzenleyen Metin Hara, söyleşisinin akabinde kitapları ile gelen konukları sahnede ağırladı. Uzun müddettir imza günü söyleşi üzere tertiplere katılmayan muharrir, Kuzu Effect in düzenlemiş olduğu aktiflikle sevenleriyle sohbet edip hasret giderdi. bu biçimde bir aktiflik yardımıyla sevenleri ile buluşmanın memnunluğunu yaşadığını aktaran Hara “Bugün sizlerle buluşmama vesile olan Kuzu Effect yetkililerine teşekkür ediyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı