Menemen’de İkili Bayrama Müjdeli Kutlama

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, Ramazan Bayramı ötürüsıyla belediye çalışanıyla bayramlaştı. Belediye işçilerinin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü de kutlayan Pehlivan, “Bayram müjdesiz olmaz” diyerek bayram ikramiyelerinin hesaplara yatırıldığı muştusunu verdi.

“Ramazan ayında muhtaçlık sahiplerine ulaştık”

Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, Ramazan Bayramı öncesi belediye çalışanıyla Menemen Belediyesi Düğün Salonu’nda bayramlaştı. Ağır bir Ramazan ayı geçirdiklerini söz eden Pehlivan, “Menemen Belediyesi olarak, daima bir arada Ramazan ayının paha ve mukaddesatına uygun çalışmalar yürüttük. Bu ay içerisinde yaptığımız en kıymetli faaliyet hiç elbet Menemen’deki tüm insanımıza ulaşmamız oldu. Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz 3 bin 500 aileye iftar yemeği dağıtımını bu yıl 7 bin aileye çıkardık. Bu sayı, İzmir’deki belediyeler içinde muhtaçlık sahiplerine verilen en yüksek seviye… Hemşehrilerimizin yanında olmak, ekmeğimizi bölüşmek, bizleri memnun etti, âlâ geldi, güzel hissettirdi. Ayrıyeten bu Ramazan ayında 15 bin gereksinim sahibi hemşehrimize erzak paketi dağıtımını sıkıntısız bir formda ulaştırdık. Ben bu süreçte gösterdiğiniz fedakâr ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize farklı başka teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık” dedi.

İkramiye Muştusu

Bütün işçisine âlâ tatiller dileyen Pehlivan, “Hepinizin ve değerli ailelerinizin Ramazan Bayramını bütün kalbimle kutluyorum, hepinize sıhhat ve iyilikler diliyorum. Ailelerinizle sevdiklerinizle bir ortada olacağınız, Ramazan coşkusunu kalplerinizde hissedeceğiniz bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bu pazar iki özel günü bir ortada kutlayacağız. Bir manada ikili bayram yaşıyor olacağız. Ramazan Bayramı’nın arifesi ve 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü. Bu bedelli günümüzü de şimdiden kutluyorum. bu biçimdesine özel ve hoş 2 bayramın denk geldiği bir vakitte müjde vermemek olmazdı. Bayram ikramiyeleriniz bugün itibariyle hesaplarınıza yatmış olacak. Ananızın ak sütü üzere helal olsun. Sevdiklerinizle bir arada güle güle harcayın. Sizlerle çalışmaktan, birebir grupta olmaktan, bir arada hemşehrilerimize hizmet etmekten dolayı epeyce memnunum. Değerli varlığınızı, samimiyetinizi bana her vakit hissettirdiniz. Güzel ki varsınız, var olun” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı