Mehmet Dinçerler ayrılığın akabinde hakkındaki savlarla ilgili birinci defa konuştu

EliteDizqn

Active member
İş insanı Mehmet Dinçerler, A Para’da Funda Karayel’in sunduğu Yıldızlı Sohbetler programına konuk oldu.

Hadise’yle 5 aylık evliliği geçen eylül ayında sona eren Mehmet Dinçerler, müzikçiye ikram ettiği 3 milyon lira bedelindeki yüzüğün uydurma olduğu argümanı hakkında birinci sefer konuştu.

“KONUŞMAYA TENEZZÜL ETMEDİM”

Dinçerler, mevzuya ait yaptığı açıklamalarda şu tabirleri kullandı;

“Yüzük uydurma değil, bu biçimde bir şey olabilir mi? Bağlantıyı yıpratmak için yapılan şeylerdi. Konuşmaya tenezzül etmedim, zira ne söylesem aslına bakarsan zıddı yazılıyordu. Bir prestij suikastı vardı. Memnun bir birliktelik varken yüzüğün bedelinin konuşulması fazlaca saçma.”

“EŞYALARIN PEŞİNDE KOŞMADIM”

‘Boşandıktan daha sonra robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri aldın mı’ sorusunu da yanıtlayan iş insanı, ‘Robot süpürge haberi sahiden hayli komikti, ben de fazlaca güldüm. İnsanlara cümbüş çıktı lakin ben ömrüm boyunca çıktı bu biçimde ufak tefek şeylerin peşinde koşmuş bir adam değilim. aslına bakarsanız o denli bir diyaloğumuz da hiç bir vakit olmadı. Biz hiç bir vakit maddiyata bağlı eşyaların yahut öteki şeylerin peşinde koşan Biz hiç bir vakit maddiyata bağlı’ dedi.

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”

Dinçerler, geçmişte attığı, boşanma devrinde gündem olan tweet’leri için de özür diledi: “Cahilceydi. Çok küçük yaşta attığım saçma sapan şeylerdi. Herkesten özür dilerim.”