Lokal Üretim Vivo Y53s, Ekim’de satışta!

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
Dünyanın başkan akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye’de üretilen modellerine yenilerine eklemeye devam ediyor. Y11s ve Y20 modellerinin akabinde “Yerli Üretim” logosuyla üretilen modeli Y53s’i Ekim ayı itibariyle satışa sunuyor.

Y53s, 6.58 inç ekran boyutuna ve FHD+ çözünürlük sunan bir ekranan sahip. 5000 mAh üstün büyük pil ve yapay zeka tabanlı güç tasarrufu tekonolojisi ile Y53s, tam şarj kapasitesiyle 14,3 saate kadar online Hd görüntü izleme yahut 7,05 saat oyun oynama imkanı sağlıyor.

64 MP muhteşem yüksek çözünürlük ana art kamerası, kusursuz netlik sağlarken, art kamerada yer alan Muhteşem Gece Modu ile karanlıkta bile süper gece çekim imkanı sunuyor. En dikkat çeken özelliği ise; 8 GB RAM + 4 GB Genişletilmiş RAM. 8 GB’lık Y53s’in zımnî bir bellek avantajı bulunuyor. Boşta kalan ROM alanının 4 GB’a kadar olan kısmını, uygulamalar ortası geçişi daha da akıcı hale getirmek için genişletilmiş RAM olarak kullanabiliyor. Tüm favori uygulamalarınızı indirin ve hepsini gönül rahatlığıyla rastgele bir gecikme olmadan çalıştırın!

vivo Hakkında;

vivo, ana işi akıllı aygıtlara ve akıllı hizmetlere odaklanan önder, tasarım odaklı bir pahaya dayalı olağanüstü eserler yaratan global bir teknoloji şirketidir. vivo, her vakit beşerlerle dijital dünya içinde içinde bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Eşsiz yaratcılığı ile vivo, insanlara kullanılabilir bir taşınabilir ve dijital ömür sunar. İnovasyon, kullanıcı odaklılık ve benfen* üzere şirket temel kıymetlerini yanı sıra vivo, önder, uzun ömürlü, dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uygulamaktadır.

Mükemmelliğieriği sunmak için en uygun mahallî yetenekleri bir ortaya getirip, geliştiren vivo, Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şangay, Xi’an, Taipei, Tokyo ve San Diego’daki 10 Ar-Ge merkezi ağıyla desteklenmektedir. 5G, yapay zeka, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık ve başka gelecek vaat eden teknolojileri içeren en gelişkin kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

vivo’nun ayrıyeten Çin, Güney ve Güneydoğu Asya’da yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip beş yedi üretim merkezi (marka yetkili üretim merkezi dahil) bulunmaktadır. Şu an itibariyle vivo, satış ağını 50’den çok ülke ve bölgede genişletmiştir ve dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı tarafınca sevilmektedir.

*”Benfen”, hakikat şeyleri yapma ve işleri yanlışsız biçimde yapma konusundaki tavrı açıklayan bir terimdir- bu, vivo’nun teknolojiyi uygunluk için inşa etme misyonunun ülkü açıklamasıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı