Kuşadası’nda Melek Mosso rüzgarı

melegimsin

Member
Ünlü müzikçi Melek Mosso Kuşadası’nın cazibe merkezi Balıkçılar Meydanı’nda harika bir konser verdi. Mosso ve orkestrası seslendirdiği müziklerle Kuşadalılara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Kuşadası Belediyesi tarafınca her Çarşamba gecesi Balıkçılar Meydanı’nda düzenlenen konserlerin sonuncusunda ünlü müzikçi Melek Mosso sahne aldı. Mosso ve orkestrası seslendirdikleri bir birinden hoş müziklerle Kuşadalı hayranlarına mükemmel bir gece yaşattı. Konsere fazlaca sayıda vatandaşla birlikte Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Belediye Lider Yardımcıları ve meclis üyeleri de katıldı. Ünlü müzikçi Mosso’nun canlı performansı Balıkçılar Meydanı’nı dolduran müzik severler tarafınca ayakta alkışlandı.

“TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ SESLERİNDEN”

Konser sonunda ünlü müzikçi Melek Mosso’ya teşekkür plaketi veren Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, “Sevgili Melek Mosso’yu Kuşadası’nda ağırlıyor olmaktan dolayı büyük bir memnunluk yaşıyoruz. Türkiye’nin en kuvvetli seslerinden biri olan Melek Mosso severek dinlediğim bir sanatçı. Bugün kendisini 24’üncüsünü düzenlediğimiz Altın Güvercin Beste Yarışması’na katılmak üzere ülkemizin dört bir yanından kentimize gelen çok sayıda konuğumuz de dinliyor. Pahalı sanatçımıza bizlere bu biçimde hoş bir gece yaşattığı için hayli teşekkür ederim” dedi.

“İLK KIYMETLİ SAHNEMİ KUŞADASI’NDA ALDIM”

Ünlü müzikçi Melek Mosso ise “Kuşadası’nın bende farklı bir değeri var. Bundan üç sene evvel Birinci değerli sahnemi Kuşadası Gençlik Festivali’nde almıştım. Buraya her geldiğimde o anımı hatırlarım. bu biçimde hoş bir gecede beni sizlerle buluşturan Kuşadası Belediyesi’ne ve kıymetli lideri Ömer Günel’e epeyce teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı