Kim gördü, Andreea Rabciuc’un annesinden yeni çağrı: “Lütfen bana yardım edin”

berkecan

New member
Bunu görenler, ortadan kaybolduktan bir yıl sonra Andreea Rabciuc’un durumuna geri döndüler: “Aurora ve Francesco’ya: konuşun”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 15 Mart 2023

Genç Andreea Rebciuc’un izini kaybetmesinden bu yana yaklaşık bir yıl geçti. Bugün açık kalan birçok soru var: “Genç atış şampiyonuna ne oldu? Andreea nerede?”. Annesi Georgeta Cruceanu, kızının kaybolmasına ışık tutulmasını isteyen yeni bir çağrı başlattı.

Kim gördü, Andreea Rabciuc’un annesinden yeni çağrı: “Onunla birlikte olanların hiçbiri doğruyu söylemiyor”

Andreea Rabciuc’un annesi, 15 Mart’ta Chi l’ha visto’da canlı okunan bir mektup aracılığıyla, acı bir itirazda bulundu: “Kızımı bir yıldır görmedim ve ona ne olduğunu bilmiyorum. Sanırım onunla birlikte olan kişilerin hiçbiri tüm gerçeği söylemiyor: ‘Neden ortadan kayboldu?’. Aurora ve Francesco’ya dönüyorum: konuşun, doğruyu söyleyin’. Ne olduğunu başka bilen varsa konuşsun, kızımı geri alsın. Simone Gresti’ye en azından ahlaki sorumluluklarınız olduğunu söylüyorum. Telefonunuza el koydunuz, iki gün boyunca izlenemez oldunuz: peki ya sonra? Gerçeğin yeniden ortaya çıkması için her şeyi yapacağım, biricik ve sevgili kızımı benden aldılar: lütfen çaresiz bir anneye yardım edin “.

Facebook’taki gönderi: “Kaybolduğu gün onunla tanıştım”

Bölüm sırasında, dikkatler bir kullanıcının yayınladığı bir Facebook gönderisine çevrildi. Andreea gibi giyinmiş bir kızla tanışmış olmak tam da ikincisinin kaybolduğu gün: “Yine de o kızı sabah 6.50 civarında Montecarottese olarak bilinen yoldan Moie’ye doğru inerken gördüğümü hatırlıyorum… başında kapşonlu bir sweatshirt ile. Her sabah o yoldan giderim”.