Kendall Jenner Messika markasının yeni kampanya yüzü oldu

melegimsin

Member
Kendall Jenner ve Valérie Messika, Maison’ın yeni kampanyasını çekmek için Güney Fransa’da bir ortaya geldi. Fotoğraflar Chris Colls tarafınca çekildi. Valérie Messika, modanın dinamikliğini her vakit sevmiştir. Yarattığı mücevherleri buna her dönem tanıklık ediyor; her duruma adapte olabilen mücevherler yardımıyla markasını her zamankinden daha çağdaş ve yenilikçi hale getirebiliyor. Marka dinamiğini en güzel yansıtabilicek ve benimseyecek bir yüz arayışı içerisinde iken, Valérie Messika’nın iç güdüleri onu Kendall Jenner’a sürükledi. Markaya kattığı eşsiz güç, koleksiyonun gücü ile hakikat orantılı. Kendall Jenner’in modellik mesleği, 2010 yılında Teen Vogue mecmuasına kapak kızı olması ile birlikte 14 yaşında başladı. Buna takiben, podyumların en hayli aranan ve istenen yıldızı olarak dikkat çekti. 2017 yılında ”on yılın moda ikonu” olarak öne çıkarken Kendall, önde gelen tüm moda konutları tarafınca aranan yüz olarak mesleğine devam ediyor. Kendall, hem podyumda tıpkı vakitte günlük hayatında Messika mücevherlerini tercih ediyor. tıpkı vakitte Messika bayanının uğraşsız şıklığını, özgür ruhunu ve çağdaşlığını somut bir örnek haline getiriyor.

HAL

Fotoğraflar Kendall’in şık duruşu, tabiatın birleşimi ile sonsuzluk tesiri yaratıyor. Gökyüzüyle birleşen denizin enginliğini yansıtan her fotoğraf bir özgürlük manifestosu… Seçimi ne olursa olsun, hali istihamını yansıtıyor. Atletik ve dinamik stili, gücünü yansıtırken vücut ve ruhun sağlıklı ilgisine de bir örnek olan Kendall günümüzün alfa hanımını yansıtıyor.

MANYETİK

Özgürleşmiş ruhun özünü yakalamak için Avustralyalı fotoğrafçı Chris Colls, bir moda fotoğrafının estetiğini hareketli ögelerle birleştirerek, Messika mücevherleri üzere hayli dereceli bir yaklaşım sunuyor. Parmaklar, bilekler, dekolte ve uzunluğunda bulunan mücevherler, güneş ışığının altında yansıma yaparken adeta bir ritim ortasında dans ediyorlar. Kendall ise bir ahenk ortasında gözleri merceğe odaklanmış, markanın alımlı ruhunu yansıtıyor. Bu beraberlik yardımıyla Maison özgür bayanlarla olan bağını güçlendiriyor. Her anı dolu dolu yaşamanın hoşluğu üzere, Messika mücevherleri de günlük hayatta her anımıza eşlik ediyor.

“Zarafet ve güç içindeki ince ittifakı öne çıkarmak, gizemli ve hipnotik auraya sahip alfa bayan imajı yakalamak istedim; Kendall ise bunu benim için hayata geçirdi.” -Valérie Messika

“Mesika’nın yeni kampanya yüzü olmak beni epey heyecanlandırıyor. Mücevherleri bana her vakit en sevdiğim kentlerden biri olan Paris’i anımsatmıştır. Çekimler’de Messika’nın el işçiliğini takdir ettim, minik bir küpeye bile verilen incelik takdir edilemez.” -Kendall Jenner

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı