Karne tebrik iletileri 2021: Karne alan çocuklara tebrik iletileri ve kutlama kelamları…

Adanali

New member
Karne tebrik iletileri 2021: Karne alan çocuklara tebrik iletileri ve kutlama kelamları… Öğrenciler bugün karnelerini alıyor ve velilerde Karne Tebrik Bildirileri araştırılıyor.

Öğrencilerin 2021-2021 eğitim-öğretim periyodunun sona ermesine az bir süre kala yaz tatilindilk evvel karne alan öğrencileri tebrik etmek isteyenler karne tebrik iletileri ile karne sorgulaması yapıyor.

Velilerin, öğrencilerin karneleri ne olursa olsun çocuklarını her vakit takdir etmeleri gerektiğini unutmamaları gerekiyor.

İşte en hoş karne tebrik iletileri…

KARNE TEBRİK İLETİLERİ 2021

• Koskaca bir seneyi muvaffakiyetle geride bıraktın. Karneni tebrik ediyor ve yeterli tatiller diliyorum.
  • Çalışmalarının karşılığı olan bu hoş karnen senin mutluluğun olsun. Âlâ tatiller
  • Bu memnun günü bu biçimdesine hoş bir karneyle tamamladığın için beni fazlaca sevindirdin. Teşekkür ederim yavrum.
  • Bu hoş Karneyi bize yaşatan sevgili yavrumuz ve eğitimde emeği geçen öğretmenlerimizi kutlarım
  • Eğitim-öğretim yılını tamamlayarak tatile giren ve karne sevinci yaşayan yavrumuzu kutluyor, değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize güzel tatiller diliyorum
  • Bugün 18 milyonu aşkın öğrencimiz ve doğal ki ailelerimiz ve öğretmenlerimiz karne heyecanı yaşıyor. Hoş yavrumuzun gözlerinden öpüyor, sıhhat, sağlık, afiyet ve muvaffakiyetler diliyorum. Öğretmenlerimize de fedakârlıkları için teşekkür ediyorum.
  • Disiplinli çalışması başarını anahtarıdır. Karneni kutlar, düzgün tatiller dilerim..
  • Kendi çocuğum olduğu kadar hepimizin evlatlarının Muvaffakiyetleri daim olsun.. O gülen yüzleri hiç solmasın Tatil bizi bekler Savunun biz geliyoruz
  • Son derece başarılı geçen bir yıl için seni tebrik ediyorum. Uygun tatiller diliyorum
  • Evlatları okusun diye Hem annelik hem babalık yapan Yalnız ve kuvvetli bayanlar ! Sizlerin de Karne Gününüzü tebrik ederim.
  • Bir Eğitim Öğretim devri geride bırakmış olan evlatlarımız için dinlenme vakti gelmiştir. Karnesi hoş olan evladımızı da tüm sene boyunca büyük uğraş gösteren tüm öğretmen ve yavrularımıza düzgün tatiller dilerim.
  • Karne Günü heyecanını ve mutluğunu yaşayan 18 milyonu aşkın öğrencimizi, ailelerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor, karnesi için tatlı evladımızı kutluyorum düzgün bir tatili diliyorum.
  • Evlatlarımızın Bugün bana yaşatacakları gururdan ve çabalarından ötürü minnettarım
  • Bu keyifli günü bu biçimdesine hoş bir karneyle tamamladığın için beni fazlaca sevindirdin. Teşekkür ederim yavrum.
  • Biricik yavrum başarılarınla beni fazlaca memnun ettin. Uygun tatiller.
  • Disiplinli çalışması başarını anahtarıdır Karneni kutlar yeterli tatiller dilerim.
  • Son derece başarılı geçen bir yıl için seni tebrik ediyorum. Düzgün tatiller diliyorum.
  • Çalışmalarının karşılığı olan bu hoş karnen senin mutluluğun olsun. Uygun tatiller.
  • Karnendeki bu hoş ve gurur verici başarınızı tebrik eder başarını canı gönülden kutlarım.
  • Bu hoş karneyi bize yaşatan sevgili yavrumuz ve eğitimde emeği geçen öğretmenlerimizi kutlarım.