Emin Günenç “Survivor benim için dönüm noktası olacak” demiştim.

melegimsin

Member
Ekranlara birinci vakit içinderda “Ezra” dizisi ile merhaba diyen ve Survivor 2021’de Gönüllüler kadrosunda yer alan güzel oyuncu Emin Günenç; oyunculuk mesleği, Survivor serüveni ve kendisine dair merak edilenleri tüm bilgileri ile MAG Ağustos sayısına anlattı…

Genç yaşta futbol ile tanışan ve ondan sonrasında rotasını oyunculuğa çeviren Emin Günenç, MAG okurlarına özel açıklamalarda bulundu. Oyunculuğa yönelmesindeki süreçle ilgili konuşan Günenç’’ Futbola altı yaşında başladım. On sekiz yaşıma kadar oynadım maalesef bahtsız bir sakatlık kararı bırakmak zorunda kaldım. ‘’Gelecekte hangi işi yaparsam keyifli olurum?” diye düşündüm. Masa başı bir işi hiç bir vakit hayal etmedim. İzlediğim dizi ve sinemalarda sevdiğim kısımları yansıladığımı fark ettim ve oyunculuk eğitimi almaya karar verdim ‘’dedi. Kesime “Ezra” dizisi ile 2016 yılında giriş yaptığını söyleyen ve oyunculuk mesleğinin fazlaca başında olduğunu söz eden Emin Günenç kelamlarına şu biçimde devam etti; “Oyunculuğa başladığım günden itibaren kendimi daha fazla keşfettiğimi, kendimde daha derinlere indiğimi fark ettim. Bunda eğitimini aldığım Eric Morris metodunun, birlikte çalıştığım oyuncu koçlarının katkılarının fazlaca yararı olduğunu düşünüyorum. ‘’

Survivor hikayesinin nasıl başladığını da Mag okurlarına anlatan Emin Günenç, bir oyuncu seçiminde son ikiye kaldığını lakin tanınan bir isimle devam etmek istemeleri üzerine Survivor’a katılma planını gerçekleştirdiğini tabir etti. ‘’ “Survivor benim için dönüm noktası olacak” demiştim ‘’diyen Günenç, bir ay üzere kısa bir müddetde de olsa insanlara kendini sevdirdiğini söylemiş oldu.

“En büyük hayalim kimseye bağımlı kalmadan istediğim işi yani oyunculuğu yapıp muvaffakiyete ulaşmak’’diyen Emin Günenç,” Hayallerim ve hedeflerim epeyce büyük demiştim. Bunun için kendimi vakit içinde sınırlamıyorum. Bu üç sene de olabilir on sene de olabilir. Oyunculukta başarılı bir pozisyona gelip dünya çapında izlenen dijital de dahil memleketler arası projelerin ortasında yer almak istiyorum‘’dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı