Cornetto ve Yalın’dan heyecanla beklenen yaz müziği “Yaz Gülü”

melegimsin

Member
Altı yıl ortadan daha sonra bir ortaya gelen Cornetto ve Yalın’ın yeni yaz müziği Yaz Gülü’nün klibi yayınlandı. “Aş Klişeleri, Gül Aşka” bildirisini veren, Yalın’ın yazıp seslendirdiği müziğin klibinde son devrin başarılı oyuncularından Afra Saraçoğlu rol aldı.

Yazın habercisi yeni Cornetto müziği, ünlü müzikçi Yalın’la bir daha kalplere uzanıyor. Cornetto, son devrin başarılı oyuncularından Afra Saraçoğlu’nun oynadığı yeni müziğinin klibinde gençleri bağlantılardaki klişeleri aşarak, aşka birinci adımı atmaya davet ediyor.

Reklam sinemasıyla büyük ses getiren “Yaz Gülü” müziği bu sefer de klibiyle sevenlerini cesaretlendiriyor. Klipte alaka klişelerinin görselleştirilmiş halleri, kimi vakit dev bir ayakkabı, kimi vakit bir saat, kimi vakit de bir ayna olarak aşıkların karşısına çıkıyor. Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu klip boyunca bu dev pürüzleri aşarken, Yalın da müziğiyle yol gösteriyor.

En hoş yaz müziklerinin mimarı Yalın son müziğiyle ilgili “Cornetto ile 6 yıl daha sonra buluşmak benim için büyük memnunluk. beraberliğimiz boyunca epeyce hoş müziklere iştirak ettik, yeni müziğimiz Yaz Gülü ile de tıpkı kelamlarında olduğu üzere sevenlerin duvarları aşıp birinci adımı attığı sıcacık bir yaz olmasını diliyorum.” dedi.

Yaz Gülü klibinde rol alan ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ise “Yalın ve Cornetto’yla ortak bir projede olmak benim için fazlaca keyifli. Birbirini seven lakin birinci adımı nasıl atacağını bilemeyen gençlere ilham olmak için yola çıktık, bu biçimde bir işin içerisinde olmaktan memnunluk duyuyorum.“ dedi.

Cornetto ve Yalın, kaldıkları yerden yaza heyecan, memnunluk ve aşk katmaya devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı