Casper 8 Saatte Şahsa Özel 2.500 Adet Bilgisayar Üretebiliyor

Mr.T

Administrator
Yetkili
Admin
CASPER ÜRETİM MERKEZİNDE 12. KUŞAK İ9 İŞLEMCİYE SAHİP BİRİNCİ LAPTOP OYUN BİLGİSAYARI ÜRETİLİYOR!

Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesisine sahip olan Casper, 8 saatte şahsa özel 2.500 adet bilgisayar üretebiliyor.
hem de bilgisayar üretiminde 200 milyona yakın konfigürasyonu gerçekleştiren kesiminin başkanı Casper, dünyanın taşınabilir platformlardaki en yüksek performansı sunan işlemcisine ve ekran kartına sahip laptopu Casper Excalibur G911’le de sonları zorlayan bir gücü kullanıcılarına sunuyor.

Türkiye’nin küresel arenadaki teknoloji markası Casper, Türkiye’deki bilgisayar üretiminin 80’nini karşıladığı üretim merkezinde 8 saatte 2.500 adet bireye özel bilgisayar üretimi gerçekleştiriyor. Kullanıcıların gereksinimlerine en uygun performansı sağlamak için tahliller üreten Casper, 200 milyona yakın özelleştirme seçeneğini sunduğu bilgisayarları ile Türkiye’de şahsa özel bilgisayar üretebilen tek marka olma özelliğini de taşıyor. Son olarak taşınabilir platformlardaki en yüksek performansı sunan işlemcisine ve ekran kartına sahip laptopu Excalibur G911’i görücüye çıkaran Casper, ayrıyeten Türkiye’de 12. Jenerasyon Intel i9 işlemciyi ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti ekran kartına sahip birinci laptop oyun bilgisayarını satışa sunan oldu.

Bireye Özel Bilgisayar Üretiminde Birinci ve Tek

Bilgisayar kesiminin önderi Casper, anakart üretimini de gerçekleştirdiği teknoloji üssünde kullanıcılarına özel bilgisayar üretimi gerçekleştiriyor. Seri üretime nazaran büsbütün kullanıcıların kullanım ve gereksinim alanlarına göre özelliklerini belirlediği bilgisayarların üretimini Türkiye’de, Türk mühendislerle gerçekleştiren Casper, 2 farklı üretim bandında saatler içerisinde binlerce şahsi bilgisayar üretebiliyor. Yalnızca siparişe uygun üretime geçen Casper’ın geçen yıl ürettiği bilgisayarların 80’ini laptoplar, 20’sini de masaüstü bilgisayarlar oluşturdu.

En Üstün Özellikli Laptop Oyun Bilgisayarı Kullanıcılara Sunuldu

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, yenilenen ve üstelik kullanıcıların da dilediği üzere konfigüre edebildiği Excalibur G911 ile profesyonellere ve oyun tutkunlarına gereksinimleri olan performansı ziyadesiyle sunuyor. Hibrit çekirdek mimarili 12. Jenerasyon Intel Core i9-12900HK işlemciye sahip birinci laptop olan Excalibur G911, NVIDIA’nın en üst düzey ekran kartı olan RTX 3080 Ti’a sahip. Dünyanın en güzellerini tek bir yerde barındıran üstün dizaynlı Excalibur G911, core gamerler, mimar, mühendis, öğrenci ve yazılımcı üzere profesyonel kısma de hitap ediyor.

İş bilgisayarlarından tablete, telefondan oyun bilgisayarlarına kadar biroldukça kategoride en yeni teknolojilere sahip eserleri tüketicilerle buluşturmaya devam eden Türkiye’nin en büyük bilgisayar üreticisi Casper’ın dünyasına casper linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı