Burası Çokomelli: bir arada Olduğunuz/Olacağınız Şahsa Katiyetle Sormamanız Gereken 9 Soru

melegimsin

Member
Birtakım sorular can yakar. Bilhassa husus bağlantı ise. bir arada olduğunuz/olacağınız şahsa soru sorarken dikkatli olun. Birtakım soruları ise aklınızdan bile geçirmeyin!

1. “İlk ne vakit seviştin?”

Ne gerek var artık bu biçimde bir soruya? Vaktin yakın yahut uzak olması durumu değiştirmez.

2. “Sence çocuğumuz olsa sana mı yoksa bana mı emsal?”

Al işte korkutup kaçırdın! Olay daha oralara gelmemişken bu soru bütün büyüyü bozdu.

3. “Sence nasıldım?”

Bir zahmet bu da olmasın. Performansının kâfi olup olmadığını direkt sormak yerine partnerinin reaksiyonlarından bunu çıkartabilirsin. Sherlock olmana gerek yok, biraz işaretleri takip et!

4. “Toplamda kaç bireyle birlikte oldun?”

Skor tutmuyoruz neticede! Karşındakinin de bir insan olduğunu ve mahremiyetinin olduğunu unutmamak gerek.

5. “Sen bunları nereden biliyorsun?”

Ne demek nereden biliyorsun? Karşındaki insan doğup direkt senin yanına gelmedi ya! her insanın kendisine nazaran bir deneyimi var. Ne yazık ki çok yargılayıcı ve rahatsız edici bir soru kalıbı bu. Asla sorulmaması gerekiyor.

6. “Arkadaşların benimle birlikte olduğunu biliyor mu?”

Durum tahlili yapmadan mutlaka bu biçimde bir soru sorulmamalı.

7. “Taksi çağırayım mı?”

Suçsuz bir soru üzere görülebilir fakat altında hayli derin manalar yatıyor. Ne vakit gideceksin demekle birebir düzeyde bunu sormak.

8. “Geldin mi?”

Geldim üstüne gittim bile. Sormayın, sordurmayın!

9. “Kıyafetlerini burada bırakmak ister misin?”

Yarın gel başla, birlikte yaşıyoruz! Bu soru da partnerinizi korkutup kaçırtacak cinsten.

Memnun biten gecenin sırrı OKEY Nirvana ile ortaya çıkıyor.

OKEY Nirvana afrodizyak tesirli ve ultra kabartmalı yapısıyla bayanların hazza ulaşması için tasarlandı!