“Bir Yerden Bir Yere Geldik, Bu Bir Kariyerdir”

melegimsin

Member
Dayı Gösteri bu hafta sevilen rap yıldızı Tepki’yi ve komik görüntüleri ile internet dünyasını güldüren Yılmaz Sisters’ı konuk etti. Sohbetin su üzere aktığı gecede bir daha, eğlenceli skeçler ve oyunlar izleyicilere keyifli anlar geçirtti. Bir klip çekimi sırasında yaşadığı olayı anlatan Reaksiyon, patlama sahnesinde alev aldığını lakin kendisini söndürmedilk evvel manzaraları kurtarıp kurtaramadıklarına bakmak için kameraya koştuğunu anlattı. Sevilen rapçi Küçükçekmece’de müziğe yetenekli gençler için bir proje üzerinde çalıştığını söylemiş oldu. Instagram’da binlerce kişi tarafınca takip edilen ve “Bu bir kariyerdir” diyen Yılmaz Sisters ile Dayı’nın canlı yayında doğaçlama olarak çektikleri Instagram görüntüsü da, kısmın en keyifli anlarındandı. Dayı Şov’un bu kısmında Paptircem müzikleriyle renkli bir performans sergiledi.

Dayı Gösteri tüm süratiyle devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarını tecrübeli şovmenlere taş çıkartacak biçimde ağırlayan, her kısımda müzik, cümbüş ve sohbetin tabanına vuran Dayı, bu hafta da ünlü rapçi Reaksiyon ile Instagram’ın komik kız kardeşleri Nursena ve Ayşenur Yılmaz’ı konuk etti.

Kasada oturacakları hayaliyle sevimli bir kafe açtıklarını lakin işlerin bekledikleri gitmediğini anlatan Yılmaz Sisters, “Kafe açtık, pandemide battı. Hoş, sevecen bir kafe hayali sigortalar, borçlar, hesap kitap derken değişik bir şeye dönüşüyor. Kasada oturacağımızı düşünüyorduk, bütün gün bulaşık yıkadık” dedi.

“Önce manzaraları kurtardık mı diye kameraya koştum, daha sonra kendimi söndürdüm”

Reaksiyon, bir klip çekimi sırasında yaşadığı şanssız ancak komik anısını, “Klip çekimi sırasında patlama sahnesinde alevler sırtımı ve başımı sardı. Klibin hem de direktörü olduğum için manzara kurtarabildik mi diye evvel kameraya koştum. Kurtardığımızı fark edince kendi kendimi söndürdüm” kelamlarıyla anlattı.

Süratli Sorular kısmında, Dayı’nın hınzır sorularına karşılık veren Reaksiyon, sonsuza kadar Norm Seçkin dinlemek yerine sonsuza kadar Gülse Birsel dizisi izlemeyi tercih edeceğini söylemiş oldu, “Avrupa Yakası gelmiş geçmiş en hoş dizilerden bir tanesiydi. Hala izliyorum” dedi.

“Bu bir kariyerdir”

Instagram’da yüzbinlerce kişi tarafınca sevilerek takip edilen Yılmaz Sisters, “9-5 olmayan işleri meslekten saymamak yaygın. Lakin biz o denli olduğunu düşünmüyoruz. Bir yerden bir yere geldik, bu bir kariyerdir” halinde kanılarını tabir etti. Nursena Yılmaz, “Gülse Birsel’in yazdığı bir dizide oynamak benim için fazlaca hoş bir tecrübeydi. Birinci sefer o denli büyük bir set ortamında bulunmuştum” dedi.

Küçükçekmece’de müziğe yetenekli gençler için proje

“Küçükçekmece benim semtim” diyen Reaksiyon, “Hala orayla kuvvetli bir bağım var. Şu anda oradaki okullarda okuyan ve müziğe yetenekli gençler için bir proje üzerinde çalışıyoruz” kelamlarıyla yeni projesini anlattı.

Paptircem ve Dayı’nın verdiği isimle ‘her neyse Ne’ kümesinin keyifli bir performans sergilediği kısımda, Dayı ve Yılmaz Sisters’ın canlı yayında doğaçlama olarak çektikleri Instagram görüntüsü da eğlenceli anlara sahne oldu.

Canlı yayında fiyatsız izlenebiliyor

Dayı Gösteri, her Cuma akşamı saat 23.00’te GAİN’de yayınlanıyor. Canlı yayında fiyatsız olarak izlenebilen programı, kaçıranlar sonrasındasındasında Premium üyelikle bir daha GAİN ekranında diledikleri vakit izleyebiliyor. Okan Bayülgen’den Hülya Avşar’a, Gupse Özay’dan Murat Dalkılıç’a bugüne kadar ağırladığı birbirinden “ünlü” ve renkli konuklarıyla Dayı, kendine has mizahı ve delikanlı talk gösteri usulüyle giderek daha büyük bir izleyici kitlesine erişiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı