Binance, Cristiano Ronaldo ile birlikte Çalışacak

Dogecoin

Active member
Kripto para borsası Binance, dünyanın sayılı futbolcularından Cristiano Ronaldo ile NFT iştirakini duyurdu.

Binance yaptığı açıklamada, NFT’lerden yararlanarak Ronaldo’yu hayranlarıyla bir ortaya getirecek.

Yapılan muahedeye göre Manchester United oyuncusu, Binance ile bir arada birkaç NFT koleksiyonu yaratacak. Birinci koleksiyonun bu yıl ortasında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Proud to be partnering with @binance

Together we’ll give you the opportunity to own an iconic piece of sports history.

I’m excited to take this journey with all of you. Let’s change the NFT game with #Binance. pic.twitter.com/SNSCMHggct

— Cristiano Ronaldo (@Cristiano) June 23, 2022

Ortaklık hakkında açıklama yapan Ronaldo, NFT’lerin hayranlarıyla ilişki kurmak için değerli bir öge olduğunu lisana getirdi.

“Hayranlarla olan münasebetim benim için fazlaca değerli ve bu sebeple NFT’ler aracılığıyla eşsiz tecrübeler ve erişim sağlama fikri, benim de kesimi olmak istediğim bir şeydi. Hayranların da koleksiyondan benim kadar keyif alacağını biliyorum”

Ronaldo ve Binance içinde gerçekleştirilen paydaşlığın maliyeti açıklanmadı.

Kısa bir süre evvel İngiltere Premier Ligi de, taraftarlarla olan etkileşimi artırmak için iki ticari marka başvurusu yaptı.