‘Beni kaçıran uzaylıya aşık oldum’ diyen İngiliz bayan: Dünyalı erkekler üzere yalancı değiller

EliteDizqn

Active member
Instagram hesabında ‘bir uzaylıyla yaşadığı uzun ara ilişkisine’ dair sık sık paylaşımlar yapan İngiliz oyuncu Abbie Bela, Caters Haber Ajansı’na verdiği demeçte, “Beni sadece seks için istemiyor, Dünya’daki adamların birden fazla üzere palavra da söylemiyor” dedi.

Sputnik’in aktardığına nazaran, bu durum 30’lu yaştaki Bela’nın, bir gün koronavirüs pandemisinden sıkıldığını ve latifeyle karışık olarak “Keşke uzaylılar tarafınca kaçırılsam” dedikten daha sonra başladı.

“31 Mayıs’ta düşümde bir ses ‘Her zamanki yerde bekle’ dedi” diye devam eden Bela “Bu sesi daha evvel hiç duymamış olmama karşın neyi kast ettiğini anladım ve gece pencere kenarında beklemeye karar verdim” tabirlerini kullandı.

bir daha Bela’nın tezine bakılırsa pencere kenarında beklediği gece saat 00.15 sularında bir uçan daire geldi ve ‘yeşil parlak bir ışık’ onu uçan daireye götürdü.

Uçan dairede beşere benzeyen ‘uzun ve çelimsiz’ 5 uzaylıyla karşılaştığını öne süren Bela, “Onları net bir biçimde goremedim zira telepati yoluyla bana çabucak hemen onları gerçek biçimlerinde görmeye hazır olmadığımı söylemiş olduler. Ancak gorebildiğim kadarıyla yeşil tonlarındaydılar, büyük siyah gözleri vardı, kaş üzere insanlarda olan birtakım özellikleri de bulunuyordu” diye tanım etti.

‘BENİMLE KAL’ İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMİŞ

Birinci başta korktuğunu ve sonsuza kadar onların elinde kalacağını sandığını söyleyen Bela, kısa müddet daha sonra bunun bir ‘aşk öyküsü olduğunu anladı.’ Kendisiyle düşünde bağlantıya geçen uzaylının kendisine açıldığını tez eden Bela, “Adını öğrenemedim ancak ben de birebir şeyleri hissediyordum” dedi.

Hapsedilebilir endişesiyle uzaylının ‘Benimle kal’ isteğini geri çeviren Bela, 20 dakika daha sonra inançlı halde meskenine döndüğünü öne sürdü. ‘Uzaylı sevgilisinin’ bir gün geri döneceğini uman Bela, her an gitmeye hazır olmak için yatağının başında bir de çanta bulunduruyor.

‘UZAYLILARIN MAKÛS GÖSTERİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM’

‘Başına gelenleri’ anlattığı insanların bir uzaylıyla cinsel bağlantıya girme fikrine hiç sıcak bakmadığını ve kendisini kınadıklarını söyleyen Bela, uzaylıların, istisnalar kaideyi bozmasa da palavralar söyleyen ve ikili standartları olan Dünyalı erkeklerden çok farklı olduğunu savundu.

“Uzaylıların berbat gösterildiğini düşünüyorum lakin o denli değiller” diyen Bela, ‘insan gelişmeninin bir daha sonraki evresi’ olarak gördüğü bu cins bağlantıların normalleşmesinde öncü olmak istiyor.

bir daha de ‘uzaylı flörtünün’ Dünya’yı ziyaret edebileceğini düşünmeyen Bela, buna münasebet olarak da hükümetin onun üstünde deney yapabilecek olmasını gösterdi.