Bayrampaşa Belediyesi’nden Spor Kulüplerine büyük takviye

MoneyBall

Administrator
Yetkili
Admin
Spora ve atlete dayanak vermeyi sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine toplam 280 bin TL fiyatında ‘nakdi yardım çeki’ verdi. Çekleri kulüp liderlerine takdim eden Lider Atila Aydıner, “Sporun başşehrine dönüştürdüğümüz, İstanbul’un parlayan yıldızı Bayrampaşa’da spor kulüplerimize dayanak olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bugüne kadar epeyce sayıda spor tesisini hizmete sunan ve spor kulüplerine nizamlı olarak materyal yardımı yapan Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine bu sefer de ‘nakdi yardım çeki’ ile dayanak verdi. Çekleri Hasbahçe Davet Evi’nde düzenlenen programda, amatör spor kulüplerinin yöneticilerine Bayrampaşa Belediye Lideri Atila Aydıner, ilçe Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Lideri Ersin Saçlı ile birlikte takdim etti. Her kulübe yaklaşık 16 bin TL olmak üzere, 18 kulübe toplam 280 bin TL verildi.

“KULÜPLERİMİZE DAYANAK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Programda konuşan Lider Atila Aydıner, “Biz Bayrampaşa’mızdaki amatör spor kulüplerimize 25 yıldır materyal yardımı yapıyor ve lojistik dayanak veriyoruz. Spor kulüplerimizin gelişmesine ve büyümesine katkı sunmak gayesiyle onları bu defa de ‘nakdi yardım çeki’ ile destekliyoruz. bu biçimde bir dayanağı amatör spor kulüplerine vermekten bir belediye lideri olarak son derece keyifli olduğumu tabir ediyorum. Sevinçliyim, zira bu kulüplerde spor yapan gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onların sportif faaliyetlerde bulunması lazım, güçlerini alanlara yansıtmamız lazım. Amatör seviyede yetişen sportmenler ileride profesyonel seviyede oynayarak ilçemizi ve ülkemizi temsil edecek olan şahıslardır. Yatırımlarımız ve kulüplerimizin başarısı ile Bayrampaşa’yı sporun da başşehri haline getirdik. İstanbul’un parlayan yıldızı Bayrampaşa’da spor kulüplerimize dayanak olmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

“BAŞKANIMIZ AYDINER’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Verilen dayanaktan hayli mutlu olduklarını söyleyen kulüp liderleri da “Bayrampaşa Belediyesi amatör spor kulüplerine dayanağını hiç bir vakit esirgemedi, esirgemiyor. Bu bizi epeyce keyifli ediyor. Bayrampaşa Belediyesi spora, gençliğe son derece ihtimam gösterip, ehemmiyet veriyor. Bizlere sahip çıkıyor. Bize dayanak veren Belediye Liderimiz Sayın Atila Aydıner’e ve çalışma grubuna fazlaca teşekkür ediyoruz” diyerek hislerini lisana getirdiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı