Bayanların yıllardır Akıllarını Kurcalasa da Erkeklere Sormaya Çekindikleri Bütün Soruları Cevaplıyoruz!

melegimsin

Member
Bayanların yıllardır karşı cinsle ilgili akıllarına takılan lakin bir türlü sorma hamasetini toplayamadığı kimi soruları erkek Reddit kullanıcıları cevaplamış. Erkekler ne vakit evlenmek ister? Erkekler makyajdan hoşlanır mı? Tüm bu soruların karşılıklarını merak ediyorsanız buyrun içeriğe!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/shelbyheinrich/…

1. “Kız dostunuzın ya da eşinizin sizin yanınızdayken inançta hissettiğini duyduğunuzda hoşunuza gidiyor mu?”

“Tabii ki. adamların kalbini yumuşatmak istiyorsanız bu kelamları söyleyin!”

2. “Gece geç saatlerde uzun uzun telefonda konuşmayı bayanlar kadar seviyor musunuz yoksa canınız sıkılıyor mu?”

“kimi vakit eşim gece saatlerinde bana ilgili olduğum hususlarla ilgili sorular soruyor. Ona sabah işe gerektiğini hatırlatmak zorunda kalıyorum zira saatlerce konuşabilirim!”

3. “Erkekler ne kadar çoğunlukla sarılmak istiyorlar? Bayanların daima sarılmak istemesi epey yapmacık geliyor mu?”

“Tüm erkekler ismine konuşamam ancak benim için bir birlikte olduğum bayana sarılmak beni hem memnun ediyor birebir vakitte rahatlatıyor.”

4. “İlk adımı atan bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?”

“Karşınızdaki erkeğin de sizden hoşlandığına dair bildiriler alıyorlarsa bayanların sevdikleri insan için cüret toplayıp itiraf etmeleri bence hayli mükemmel.”

5. “Erkekler için uzunluk ne kadar değerli?”

“her insanın tercihleri kendine özeldir lakin uzunluk konusu erkekler için hiç de değerli bir nokta değil. Uyumlu olduğum bir partneri uzunluğu benden uzun olduğu ya da hayli kısa olduğu için göz gerisi etmem neredeyse imkansız.”

6. “İlişkiye kendinizi adamanızı sağlayan noktalar neler? örneğin ilgiyi ilerletme ve evlenme isteğiniz karşınızdaki şahsa mi bağlı yoksa kendiniz hazır olana kadar beklemeniz mi gerekiyor?”

“Şahsen sorumluluk alacak kadar olgunlaştığımı evvela kendi başıma hissetmem gerekiyor. Şayet ben hazır değilsem benimle evlenmeye hazır olan birinin vaktini çalmak istemem.”

7. “Sizin bakış açınıza bakılırsa bir erkeğin tehlikeli olduğu nasıl anlaşılır? Bayanların fark etmediği ya da gözlerinden kaçan işaretler neler?”

“Eğer size karşı hayli ısrarcı yahut denetimci davranıyorlarsa dikkat edin. Bilhassa her hareketinizi denetim etmeye çalışıyorlarsa bu kırmızı çizginiz olmalı. Sizin zevklerinize, isteklerinize ve sonlarınıza hürmet duymayan erkeklerden çabucak uzaklaşın!”

8. “Testislerinize darbe yemek ne kadar canınızı yakıyor?”

“Bu acıyı öteki hiç bir şeyle kıyaslayamam. Aslında acıyan yer testisler değil, karnınızın alt kısmından giren ani bir acı üzere düşünün. Galiba ucu körelmiş bir bıçakla bıçaklanmak üzere diyebilirim. Az daha sonra geçeceğini de biliyorsunuz fakat 30 saniye boyunca canınız hakikaten yanıyor.”

9. “Bir bayanın sizden daha başarılı, güçlü, cazip olması sizi nasıl hissettiriyor?”

“Bence bu hususlar kişinin öz inanç sıkıntıları olup olmadığına bağlı. Kendine güvenen erkeklerde sorun olacağını düşünmüyorum. adamların evvelce beri beyinlerine işlenmiş bir algı var: partnerimizden daha kuvvetli olmalıyız, onun muhtaçlıklarını karşılamalıyız, o yüzden çalışmak zorundayız.”

10. “Duygularınızı göstermekte yahut ağlamakta zorlanıyor musunuz?”

“Ağlamak o kadar çok kolay ancak ağlama isteğini bastırmak kolay geliyor. Öbür insanların da beni o denli görmesini istemiyorum, dünyada insanların bana acımasından daha makûs bir his yok!”

11. “Olur olmadık yerlerde erekte oluyor musunuz?”

“Maalesef. Bilhassa lise çağlarında epey sık olsa da o periyodu atlattıktan daha sonra bile devam ediyor.”

12. “Kadınların hiç fark etmeden söylemiş olduği ya da yaptığı lakin sizin canınızı sıkan şeyler var mı?”

“Eğer hislerimizi onlarla paylaşıyorsak bu inanç belirtisidir lakin hislerimizi yok sayıyorlarsa bu hiç güzelimize gitmez. Ayrıyeten değiştiremediğimiz beden özelliklerimizi ve uzunluğumuzu eleştirmeleri fazlaca can yakıcı bir davranış.”

13. “Erkekler kendi erkek arkadaşlarıyla arbede ediyorlar mı? Hengame edip barıştıktan daha sonra daha yakınlaştıkları hakikat mu?”

“Fiziksel olarak beşerlerle hengame etmeyi sevmiyorum lakin arkadaşlarımla ortada sırada tartışmalara giriyoruz. Nitekim de dostluğumuzu derinleştirdiğini hissediyorum. Beşerlerle tartışsak da aramızı düzeltip arkadaş kalmaya devam etmek hoş bir his bence.”

14. “Erkekler için bayanların makyaj yapıp yapmaması kıymetli mi? Ben eşofman grubuyla dışarı çıktığımda kendimi yakışıksız hissediyorum.”

“Saçınızı nasıl bağladığınızın ya da makyaj yapıp yapmadığınızın bir kıymeti yok. Doğal güzelliğiniz de kâfi oluyor. Ayrıyeten kolay günlerde rahat olmanız lakin özel buluşmalar için makyaj yaptığınızda da hoş oluyorsunuz.”

15. “Son olarak adamların bayanları yalnızca arkadaş olarak goremeyeceği yanlışsız mu?”

“Bunu söyleyen erkeklere güvenmeyin, muhtemelen sizi arkadaş olarak görmediğini söyleyip yeterli erkek rolüne bürünüyordur. Birbirlerine karşı çekim hissetmeyen erkek ve bayanlar çok arkadaş olabilir.”