Babasının vasiliğinden kurtulan Britney Spears, üçüncü sefer gebe olduğunu duyurdu

EliteDizqn

Active member
Kasım 2021’de ayında babasının 13 yıllık vasilik sürecini sonlandırmayı başaran 40 yaşındaki pop yıldızı Britney Spears, evvelki gece Instagram üzerinden gebe olduğunu duyurdu.

Vasilik süreci boyunca doğum denetim hapı almaya zorlandığını söyleyen Spears bu biçimdelikle üçüncü sefer anne olacak.

bir müddetdir birlikte olduğu 28 yaşındaki nişanlısı Sam Asghari’den çocuk beklediğinin muştusunu veren Spears, toplumsal medya paylaşımında Asghari hakkında “Eşim” diyerek evlendikleri tezini da gündeme getirdi.

Eski eşi Kevin Federline’dan Jayden (15) ve Sean (16) isimli iki erkek çocuk sahibi olan Spears, “Tatilde biraz kilo aldığımı fark edince hamilelik testi yaptırdım ve sonunda bir bebeğim oluyor” dedi.

EVVELKİ HAMİLELİKLERİNDE DEPRESYON GEÇİRDİ

Spears, geçmişteki hamilelikleri sırasında ağır depresyon geçirdiğini açıklamıştı. 2008’de akıl sıhhati konusundaki telaşlar niçiniyle Britney Spears’ın hayatını yasal vasileri denetim etmeye başlamıştı.

Spears’ın babası Jamie Spears, 13 yıl boyunca müzikçinin ömrüne denetim ediyordu.

VASİLİĞİ ALMAK İÇİN BABASINA DAVA AÇMIŞTI

Britney Spears vasiliğin istismara dönüştüğü sebebi öne sürülerek babasının elinden vasiliği almak için yasal çabaya başlamıştı. ABD’nin Los Angeles kentinde görülen davada mahkeme geçen yıl kasım ayında Spears’ın servetinin ve hayatının denetimine yol açan yasal vasiliğe son verilmesi sonucu almıştı.

Britney Spears, şubat ayında, başından geçenleri anlatacağı bir kitap için yayın şirketi Simon&Schuster ile 15 milyon dolarlık bir muahede yapmıştı.